Toms varētu kļūt par pirmo Baltijas snovbordistu Olimpiskajās spēlēs

Komentēt

Palīdzēsim talantīgajam Tomam Petrusevičam parādīt labākos rezultātus ziemas Olimpiskajās spēlēs 2018. gadā.


Latvijas un Baltijas labākais snovbordists, 24 gadus vecais Toms Petrusevičs, ir izpildījis visus individuālās atlases kritērijus, kas nepieciešami, lai īstenotu savu mērķi – piedalītos 2018. gada ziemas olimpiskajās spēlēs Korejā.

Kopā ar savu treneri Ināru Birmani sportists ir ieguldījis neiedomājami lielu darbu, lai iegūtu tik augstus rezultātus un kļūtu par labāko savā sporta veidā starp Baltijas valstīm. Viņa mērķis ir arī būt pirmajam sava sporta veida pārstāvim Baltijā, kuram būs tas gods piedalīties ziemas Olimpiskajās spēlēs 2018. gadā. Taču Toms to nevar izdarīt bez sabiedrības un līdzcilvēku palīdzības. Tomam ir nepieciešams finansiāls atbalsts, lai viņš viņš spētu kvalitatīvi trenēties labākajos snovborda parkos, gluži kā citi olimpiskie sportisti.

Kad Toms pirmo reizi startēja Eiropas kausā, viņam neizdevās tikt augstāk par 30. vietu, taču jau pēc gada sportists ieguva čempiona titulu. Šogad snovbordists startēja jau līmeni augstāk – Pasaules kausa posmos Spānijā.

Lai Toms pilnvērtīgi spētu sagatavoties Olimpiskajām spēlēm, piedaloties treniņnometnēs Austrālijā, Itālijā, Austrijā un Šveicē, ir nepieciešami 30 000 ASV dolāru (26,843 EUR).

Ja jaunajam snovbordistam izdosies izcīnīt vietu ziemas Olimpiskajās spēlēs Korejā, tad viņš piedalīsies divās snovborda disciplīnās: Slopestyle, kur sportisti īpaši izveidotā parkā izpilda trikus uz vairākiem tramplīniem un konstrukcijām, kā arī Big Air, kas pirmo reizi ir iekļauta Olimpiskajās spēlēs un būtībā ir viens lēciens no tramplīna, izpildot trikus.

Ja arī tu vēlies palīdzēt jaunajam sportistam sasniegt iecerēto mērķi Olimpiskajās spēlēs, savu atbalstu vari sniegt šeit.

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru