Vasarā Rīgā būs brīvdabas fitnesa nodarbības. Vakaros un par velti!

3 komentāri

Bez maksas tiks piedāvāts arī viss nepieciešamais aprīkojums.

Rīgā, kura pēdējā laikā nereti sagādā saviem iedzīvotājiem dažādas vilšanās, notiks kaut kas neticami labs – Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību „Veselībai un attīstībai” rīdziniekiem piedāvās bezmaksas vingrošanas pilsētas atpūtas vietās. Turklāt, tā būs nevis vienkārši iespēja izkustēties, bet īsts treniņš fitnesa trenera vadībā! Treniņi būs paredzēti dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņiem, tāpēc uz treniņu bez bažām vari ņemt līdzi arī mammu.

Izklausās lieliski, vai ne? Īstā lieta, ko darīt, kad gribas pavingrot, bet iekštelpās uzturēties ir par karstu. Treniņā paredzēts gan individuāls darbs, gan arī dažādas stafetes un komandu spēles. Treneri sola attīstīt vingrotāju spēku, izturību, līdzsvaru, muskuļu koordināciju un attīstīt vispārējo fizisko sagatavotību, kā arī izskaidrot, kāpēc katrs vingrojums ir nepieciešams. 

Pats labākais – treniņos nepieciešamais aprīkojums būs pieejams uz vietas un bez maksas! Kas nozīmē – tev vajag tikai ērtu apģērbu, apavus un ūdens pudelīti. Nekādu lielu somu ar paklājiņu un hantelēm. Forši!

Vingrošana notiks jau no 1. jūnija vakaros, no plkst. 19.00 līdz 20.00 (visi var paspēt pēc darba!) šādos datumos un vietās:

 

Tiekamies? Un, ja tev ar šo par maz, tad te ir 10 citas vietas Rīgā, kas piedāvā treniņus par brīvu. Lielākā daļa no tiem pieejami arī vasarā. Tāpēc nemeklē attaisnojumus, bet ej izkusties – būsi veselāks un priecīgāks!


Vērts izlasīt
Komentāri