25 Latvijā ražoti apģērbu zīmoli stilīgiem bērniem un mazuļiem

25 komentāri

Krāsaini, koši un rotaļīgi dizaini, kas iepriecinātu pat pieaugušos.


1. ARBUD Tribe

ARBUD Tribe
Skaisti un kvalitatīvi adījumi pašiem mazākajiem tiek radīti, iedvesmojoties no mazuļiem, dabas un dzijas. Komfortabls un tajā pašā laikā elegants bērnu apģērbs, kādu savā garderobē vēlētos iegūt arī daži pieaugušie. Džemperi ar bumbiņām izskatās efektīgi.

Pasūti šeit

3 komentāri

2. Kidlino

Kidlino
Lina apģērbs bērniem līdz 8 gadu vecumam, kas ar iestrādātām faktūrām veicina arī bērnu sīkās motorikas un loģikas attīstību.

Pasūti šeit.
Komentēt

3. EZEKIDS

EZEKIDS
Latvijā radīts apģērbu un aksesuāru zīmols moderniem, dzīvesprieku un komforta mīlošiem vecākiem un viņu mazajiem. EZEKIDS raksturīgs unikāls, māksliniecisks un ar iztēli bagāts dizains.

Pasūti šeit.
Komentēt

4. PUPAforkids

PUPAforkids
Piecu bērnu māmiņa rada jautru un rotaļīgu dizainu, lai dzīve nešķiet pārāk garlaicīga. 

Pasūti šeit.
Komentēt

5. Tiny Bunny

Tiny Bunny
Rokām darināti bērnu apģērbi, kas lieliski der ikvienam mazajam. Lakoniski un gaumīgi tērpi bērniem vecumā no 0 līdz 10 gadiem, ikdienai un svētku reizēm.

Pasūti šeit

Komentēt

6. Rock and Mouse

Rock and Mouse
Apģērbs un aksesuāri laimīgiem mazuļiem. Tas piemērots gan dzīvojoties pa mājām, gan ejot ciemos, gan spēlēm smilšu kastē, pastaigām un piknikiem un citām aktīvām (un mierīgam) atpūtām.

Pasūti šeit

Komentēt

7. Wooly Organic

Wooly Organic
Visas drēbītes, ko ražo Wooly Organic, ir ne tikai bērniem un videi draudzīgas, bet arī ļoti elegantas un modernas, pierādot, ka, esot saskaņā ar dabu, apģērbs var būt arī moderns un komfortabls.

Pasūti šeit.
Komentēt

8. WUF kids

WUF kids
Ar rokām darinātas drēbes un aksesuāri mazajiem pasaules atklājējiem. Mazas zaķu austiņas pie mugursomām un džemperiem notekti liks uzsmaidīt mazajam. 

Pasūti šeit.
Komentēt

9. Baby.MORE

Baby.MORE
Dažādas ar rokām un lielu mīlestību darinātas lietas bērniem: adīti džemperi, zeķītes, koka virtenes, gultas veļa, cepures, bikses un māla bļodiņas. Viss tiek veidots no dabai un bērniem draudzīgiem materiāliem. 

Pasūti šeit.
Komentēt

10. Dace hand made

Dace hand made
Dace šuj ļoti jaukas bērnu drēbītes bez liekiem elementiem. Piemēram, siltu pusvilnas kleitiņu ar kokvilnas oderīti vai klasisku lina kostīmiņu.

Pasūti šeit.
1 komentārs

11. Maruma kids

Maruma kids
Tamborēts bērnu apģērbs, kas tiek radīts no dabīgiem un kvalitatīviem materiāliem  (100% kokvilna, merino vilna, alpaka, lins). Tiek adīti arī modeļi pēc individuālā pasūtījuma. 

Pasūti šeit.
1 komentārs

12. Mimiikids

Mimiikids
Katrs apģērbs Mimiikids veikalā tiek izgatavots ar rūpēm par mazo valkātāju. Apģērbi tiek šūti no dabīgiem materiāliem - lina, kokvilnas, vilnas un zīda. Tas ir ērts, modeļi ir vienkārši, bet eleganti, kas piemēroti gan svinībām, gan ikdienai.

Pasūti šeit.
Komentēt

13. Hebe.concept

Hebe.concept
Ērts un rotaļīgs lieliskas kvalitātes apģērbs, kas ar rūpēm un mīlestību radīts zēniem un meitenēm no dzimšanas līdz 12 gadiem. 

Pasūti šeit.
Komentēt

14. Cakas

Cakas
Ar mīlestību radītas kruzuļbikses mazām jaunkundzēm. Cakas var kļūt par dāmu pirmo izejamo tērpu, kas ir vienlaicīgi ērts un svinīgs.

Pasūti šeit

Komentēt

15. Leny Tomy Factory

Leny Tomy Factory
Leny Tomy Factory radītās svētku tērpu kolekcijas ir domātas bērniem no 0-10 gadiem. Tās raksturo vienmēr aktuāli un gaumīgi tērpu modeļi, kvalitatīvi, izteiksmīgi audumi un izcila kvalitāte.

Pasūti šeit.
Komentēt

16. TeoBee

TeoBee
Latvijā ražots krāsains un košs bērnu un pieaugušo apģērbs gan svētkiem, gan ikdienai. Iespējams pasūtīt apģērbu arī ar pašu izvēlētu dizainu.

Pasūti šeit.
Komentēt

17. Tub:Edo

Tub:Edo
Bērnu apģērbu zīmols Tub:Edo ražo dažāda veida apģērbus mazajām atvasēm jau no pirmajām dzīves dienām. Piemēram, vairāku veidu bodiji: parasti, ar aplikācijām, personalizēti, ar spēku zīmēm, kā arī svētku bodijkomplekti.

Pasūti šeit.
4 komentāri

18. Karla.lv Girl Of Cloud

Karla.lv Girl Of Cloud
Latvijā ražots apģērbs un aksesuāri, kas priecētu  gan mazuļus, gan viņu vecākus un draugus. Aksesuāri ir tamborēti no rūpīgi izvēlētiem materiāliem: suri bērnu alpakas, kazlēna mohēras, vilnas, merīno vilnas dzijas un kvalitatīvu mākslīgās ādas kažokādu.

Pasūti šeit.
Komentēt

19. ViKrEm

ViKrEm
ViKriEm ir radījuši savu latvisko kolekciju "Ar Latviju sirdī", ienesot tradicionālās krāsas un motīvus gan zīdaiņu apģērbā, gan knupīšos, gan aksesuāros, gultasveļā, zeķītēs un zābaciņos.

Pasūti šeit

Komentēt

20. EcoEmi

EcoEmi
Visi apģērbi ir ražoti no ekoloģiskiem, dabīgiem audumiem. Ir ērti, viegli lietojami un kopjami! Apģērbus papildina dažādi dizaina elementi – 100% roku darbs – tamborētas, adītas pīnes, lentes, puķes, koka pogas, kā arī dažādi izšuvumi un aplikācijas.

Pasūti šeit

1 komentārs

21. Annas Skapītis

Annas Skapītis
Annas skapītī atrodamas meiteņu un zēnu apģērbs ikdienai un svētkiem. Pēc individuāliem pasūtījumiem top arī familylook. Augstas kvalitātes roku darbs, kas tiek ražots Latvijā. 

Pasūti šeit.
Komentēt

22. ToteLote

ToteLote
Ar rūpību un mīlestību radītas lietas: bikšeles un svārciņi, kleitiņas un uzvalciņi, cepurītes un somiņas, lelles un lācīši un daudz kas cits, ko vien mazā var vēlēties.

Pasūti šeit.
Komentēt

23. Darbnīca Otu Deja

Darbnīca Otu Deja
Mākslinieku darbnīca no Cēsīm, kurai patīk radīt krāsainas, neparastas un jautras dāvanas bērniem, lai svētkos viņi ir uzmanības centrā.

Pasūti šeit

Komentēt

24. Teomar

Teomar
Ērti, elastīgi un krāsaini bērnu komplektiņi, kleitiņas bikses un koši aksesuāri katram modes cienītājam-iesācējam. 

Pasūti šeit.
1 komentārs

25. DWay Handmade

DWay Handmade
Ar rokām un mīlestību darināti bērnu komplektiņi, zābaciņi un cepurītes. Foršs dizains par patīkamām cenām. 

Pasūti šeit.
7 komentāri

Vērts izlasīt
Komentāri