25 Latvijā ražoti priekšmeti mājai, kuri tev noteikti noderēs pavasarī

Komentēt

Pavasara lielās tīrīšanas laiks tuvojas. Piemērots brīdis, lai izmestu veco un atsvaidzinātu gan māju, gan sevi.


1. RIIJA dizaina priekšmeti

RIIJA dizaina priekšmeti
Šeit atradīsi visdažādākās Latvijā ražotās preces mājai. Te pieejami Latvijas dizaineru ražojumi vienuviet un visplašākajā spektrā, sākot no izsmalcinātas mazgāta lina gultas veļas, dvieļiem un brīva stila apģērba, un beidzot ar oriģinālām mēbelēm, traukiem un gaismas ķermeņiem.

 Mājaslapā atrodi sev nepieciešamo.

Komentēt

2. Pranamat masāžas paklājiņš

Pranamat masāžas paklājiņš
Pranamat – jaunās paaudzes masāžas paklājiņš. Tā izgatavošanā tiek izmantoti ekomateriāli: lins, kokvilna, kokosa šķiedra, HIPS plastmasa, kuru ir iespējams otrreiz pārstrādāt. Tas ir ne tikai veselībai draudzīgs, bet arī vizuāli stilīgs.

Paklājs ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir alerģijas, un visiem, kuri rūpējas par dabu un savu veselību. Pat nelabojami perfekcionisti gūs patiesu baudu no Pranamat masāžas.

Pasūtī šeit.

Komentēt

3. Chillout chair

Chillout chair
Unikāls un ekskluzīvs Latvijā darināts dizaina šūpuļkrēsls, rūpīgi izgatavots no dabīgiem materiāliem. Ieturēts eko stilā, moderns un praktisks, tas ir piemērots ikvienam. Neatkārtojamu dabisku skaistumu krēslam piešķir individuāli piemeklēts Baltijas jūras viļņu pulēts šķērskoks.

Chillout chair iespējams iekārt jebkurā Jums vēlamā vietā: pie griestu nesošās konstrukcijas telpā, sijas vai pat koka zarā. Ja domā, ka pats netiksi galā, uzņēmums tev palīdzēs iekārt šūpuļkrēslu.

Pasūtī šeit.
Komentēt

4. Mežrozes gultas veļa

Mežrozes gultas veļa
Laiks atsvaidzināt arī savu guļamistabu. Latvijas tekstila ražotaja "Mežroze" vēsture aizsākās tālajā 1929. gadā. Jau ilgus gadus šis ir vadošais audumu ražošanas un mājas tekstilizstrādājumu šūšanas uzņēmums Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Sortimentā iespējams atrast vairāk nekā 50 veidu kokvilnas, lina, viskozes, mistrauduma un trikotāžas audumu.

Pasūti šeit.
Komentēt

5. Piebalgas porcelāna fabrika

Piebalgas porcelāna fabrika
Latvijā ražoti augstas kvalitātes porcelāna trauki un dizaina priekšmeti. Šeit produkcija tiek ražota pēc 2000 gadu senām tradīcijām no augstvērtīga Anglijas kaula porcelāna.

Pasūti šeit.

Komentēt

6. PRUT interjera dekori no metāla

PRUT interjera dekori no metāla
Lustras, ēdiena trauki, svečturi un vienkārši eleganti mājas dekori - PRUT produkcija apvieno mākslu, eleganci un praktiskumu.

Pasūti šeit.
Komentēt

7. Šmita lampas

Šmita lampas
Šmita lampas tika radītas, lai palīdzētu apkārtējai videi kļūt gaišākai un mājīgākai arī tajos brīžos, kad iestājusies vakara krēsla. Lampas tiek veidotas ar īpašu rūpību, ļaujot turpināt dzīvi jau iztukšotām vīna pudelēm.

Pateicoties vīna pudeļu formai,  lampas lieliski iekļaujas jebkurā interjerā, piešķirot tam īpašu akcentu un noskaņu. Lampas izskatīsies labi gan dzīvokļa viesistabā, gan privātmājas logā, uz bāra letes vai birojā.

Pasūti šeit

Komentēt

8. Dekoru fabrikas laterna

Dekoru fabrikas laterna
Ar rokām darināts priekšmets, kurš labi iederēsies gan iekštelpās, gan uz terases un pat dārzā. Kad klāt ir krēsla, aizdedzini to un iegriezumi kokā "metīs" skaistas ēnas.

Pasūti šeit.
Komentēt

9. Sweet HOME

Sweet HOME
Mīlīgas gultiņas pašiem mazākajiem mājas iedzīvotājiem. Šīs kļūs par viņu mazo pasauli, kurā var gan paspēlēties, gan arī izbaudīt saldu naktsmiegu.

Pasūti šeit.
Komentēt

10. Cherry Picking

Cherry Picking
Krāsainas LED gaismas virtenes, kas papildinās jebkuru interjeru. Tu pats vari izvēlēties un sakombinēt bumbiņu krāsas tā, lai tās piestāv tieši tavas istabas noskaņai. 

Pasūti šeit.
Komentēt

11. Pure Hug adījumi

Pure Hug adījumi
Siltas un ērtas sedziņas no merino vilnas - mīksta, patīkama, ērta, elpojoša un tai pat laikā spēj izolēt gan aukstumu, gan mitrumu.

Pasūti šeit.
Komentēt

12. Veco dēļu dekors

Veco dēļu dekors
Dekori tiek gatavoti uz dažāda izmēra dēļiem, katrs ir rūpīgs roku darbs, kuru var stirpināt pie sienas un ne tikai. 
Piedāvājumā atradīsi arī tāfeļkrūzes un tāfeļkrājkases, uz kurām ar krītu vari uzrakstīt ko vien vēlies.

Pasūti šeit.
Komentēt

13. The Gang

The Gang
The Gang koka mājiņas un tamborētas ligzdiņas, kas domātas pavasara zaļumiem, garšvielām, saldumiem, Lieldienu zaķa nestām olām, dzijas kamoliem un citu sīkumu uzglabāšanai. Šie dekori lieliski izskatīsies uz virtuves palodzes.

Pasūti šeit.

Komentēt

14. Maffam Freeform

Maffam Freeform
Mežģīņu mēbeles Maffam Freedom ir pirmā un vienīgā darbnīca pasaulē, kurā bazalta šķiedras tiek savaldītas, lai no tām darinātu mēbeles. Šīs mēbeles kļūtu par dzīvojamās istabas galveniem varoņiem. 

Pasūti šeit

Komentēt

15. Virtuves piederumi no IR WOOD

Virtuves piederumi no IR WOOD
Dizaina un interjera darinājumi no koka. IR WOOD katalogs ir visai plašs un ar piedāvājumiem bagāts, taču mums īpaši patīk daži sīkumi, piemēram, mazs sāls trauciņš ar karoti. 

Pasūti šeit

Komentēt

16. Ingusa Gustavsona vāzes

 Ingusa Gustavsona vāzes
Kolosālas vāzes, kurās var uzglabāt ne tikai puķes, bet arī citus augus, augļus un pat sveces. 

Pasūti šeit.
Komentēt

17. Baart

Baart
Superīgas Baart mēbeles, uz kurām jau skatoties, zini, ka tas būs vismīkstākais krēsls, kurā iesēdīsies.  

Pasūti šeit.
Komentēt

18. Ej butik

Ej butik
Visi, kas mājās strādā pie klēpjdatora, zina, cik noderīgs var būt šāds paliktnis. Uz tā var ne tikai uzlikt datoru un krūzi, bet arī pienest brokastis gultā savai otrai pusītei. 

Pasūti šeit.
Komentēt

19. Oak izlietnes

Oak izlietnes
Unikālas izlietnes no Latvijas laukakmeņiem, kuras mums ļoti gribētos redzet biežāk, piemēram, kafejnīcu un restorānu tualetēs. Vai arī mājās.

Pasūti šeit.

Komentēt

20. Rozenthal ceramics studio

Rozenthal ceramics studio
Pirmā atvērtā keramikas darbnīca profesionāļiem un iesācējiem. Te top kolosāli darbi, kurus savā virtuvē vēlētos katra saimniece. 

Pasūti šeit

Komentēt

21. Ezerezis

Ezerezis
Šos telpiskos piramidas formas produktus var piepildīt ar dažādiem materiāliem vai lietām. Tie var kalpot kā attīstošas rotaļlietas bērniem, spilveni, sēžamie maisi, interjera aksesuārs, kā arī vienkārši dažādu sīkumu uzglabāšanas maisiņi.

Pasūti šeit

Komentēt

22. Gludināmais koks

Gludināmais koks
Eleganti un praktiskui gludināmie dēļi no koka ar individuālu auduma dizainu. Līdzās praktiskajai pusei, tie kalpos arī kā estētisks elements ikvienā dzīvokļa interjerā. 

Pasūti šeit

Komentēt

23. Filca paklāji

Filca paklāji
Stilīgi paklājiņi no filca, kas atgādina kopā salīmētus akmentiņus. Košs grīdas dekors un funkcionāls paklājs, kas atsvaidzinās interjeru.

Pasūti šeit.
Komentēt

24. Semoville sienas dekori

Semoville sienas dekori
Tukšas sienas var izdekorēt ne tikai ar grāmatu plauktiem, plakātiem, gleznām un tapetēm, bet arī, lūk, ar šādiem Semoville dekoriņiem. 

Pasūti šeit.
Komentēt

25. GAIL dekoratīvie spilveni

GAIL dekoratīvie spilveni
Dekoratīvie spilventiņi dažādu zivju un sēņu formās. Šķiet jau pavisam nevajadzīga lieta, taču no tādas foreles mēs neatteiktos. 

Pasūti šeit.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru