Latvijas smieklīgākā joku grupa "Mazais Princis" meklē dejotājas klipam

Komentēt

Uzmanību, šī ir nebijusi iespēja piedalīties ļoti "nopietnā" pasākumā.

Grupas izplatītais ziņojums vēsta:

"Dārgās sievietes, teiksim tā, šī ir dejotāju atlase - aicinām tieši jūs kļūt par daļu no mūsu priekšnesuma Jaungada sagaidīšanas svinībās Fon Stricka villā, 31. decembrī. Lai pieteiktos sūtiet bildes vai video mums vai Piena svētki, un iespējams, tieši tu nonāksi uz skatuves kopā ar mums! Un, protams, teiksim tā, visām dalībniecēm būs iespēja filmēties mūsu topošajā mūzikas video. Uz tikšanos!"

Grupa Mazais Princis ir viena no jautrākajām parādībām Latvijas popmūzikā, kuru uzstāšanās iemīlējuši visi, kam bijusi tā sagadīšanās viņus redzēt dzīvajā. Paši viņi apgalvo, ka darbojas visai neapgūtā mūzikas žanrā - alternatīvais šlāgeris. Abi muzikanti izpilda dažādu Latvijā zināmu popdziesmu šlāgerversijas, un šogad viņi savāca ievērojamu pūli, uzstājoties Positivus festivālā uz Piena svētku skatuves.

Līdz ar šo paziņojumu zināms arī, ka Mazais Princis uzstāsies ikgadējā Piena svētku Jaungada ballē, kura šogad norisināsies Fon Stricka Villā, un tās tēma - Fountain of Youth. Biļetes uz pasākumu pieejamas šeit.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru