Latviešu saimnieču Cielaviņas receptes. Pagatavo torti pati!

2 komentāri

Kuram gan negaršo Cielaviņa? Labākā kūka pasaulē!

1. Kikas virtuve

Kikas virtuve
Zemesriekstu un ruma Cielaviņa, kuras saldums ir tieši laikā. Viņas kūku slavē visi radi un draugi, un to jāgatavo uz katriem svētkiem! Recepti atradīsi šeit.
Komentēt

2. Zemenes Un Ingvers

Zemenes Un Ingvers zemenesun ingvers.blogspot.com
Šīs Cielaviņas autore gatavojot kūku apvienoja dažādas internetā atrodamās receptes, un kopumā tā atbilst klasiskajai receptei ar grauzdētiem zemesriekstiem. Autore to pamagatavot mēģināja pirmo reizi - tātad tas tomēr ir iespējams arī ar pirmo piegājienu! Seko līdzi viņas norādēm šeit.
1 komentārs

3. Garšīgā Latvija

Garšīgā Latvija GarsigaLatvija.lv/Sandra Ošiņa
Šajā receptē izmantoti lazdu rieksti, nevis zemesrieksti, kā norādīts oriģinālajā receptē, turklāt autore Sandra Ošiņa tos negrauzdēja, lai rieksti saglabātu savu maigo garšu. Recepti atradīsi šeit.
Komentēt

4. Mammām Un Tētiem

Mammām Un Tētiem mammamuntetiem.lv/Baiba Muzikante
Arī šīs receptes autore Baiba Muzikante izmanto lazdu riekstus, un dekorē kūku ar tumšo šokolādi. Recepti ar paskaidrojumiem atradīsi šeit.
Komentēt

5. Janas kūkas

Janas kūkas Janaskukas.blogspot.com
Cielaviņa ar smilšu mīklas pamatni. Autore Jana savā bloga ierakstā izklāsta šo recepti, kā arī papildinājusi to vēlāk, tā atklājot pusotra gada ilgus bezē kūku eksperimentus. Ļoti noderīgs materiāls visiem iesācējiem!
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri