7 vērtīgi padomi, kā salabot saplīsušu kosmētiku

Komentēt

Izglāb savu mīļo pūderi un lūpukrāsu, nepērc uzreiz jaunu - atgriez vecajam dzīvību.

1. Saplīsis pūderis vai acu ēnas

Saplīsis pūderis vai acu ēnas

2. Izžuvis krēveida produkts

Izžuvis krēveida produkts
Bieži sastopama problēma ir krēmveida produktu izžūšana. To salabot ir pavisam vienkārši - acu produktiem pievieno acu pilnienus, bet sejas produktiem fizioloģisko šķīdumu (Nātrija Hlorīds 0.9%). Sāļais šķidrums atjaunos mitrumu un neitekmēs krāsu un lietošanu. Citas meitenes pievieno arī vazelīnu, bērnu eļļu vai meikapa fiksēšanas spreju.
Komentēt

3. Cieta kārtiņa uz produkta virsmas

Cieta kārtiņa uz produkta virsmas
Ja tev ir kāds mīļš pūderveida produkts (acu ēnas, vaigu sārtums, bronzeris, u.tml.), kas pēkšņi zaudē pigmenta kvalitāti, iespējams, ka tam ir izveidojusies cieta kārtiņa uz tā virsmas. Bieži vien tas rodas no netīru otiņu izmantošanas, jo tā sakrājas taukvielas. Bieži vien cilvēki izmet šādus produktus, bet gabaliņš līmlentas tos atgriezīs apritē.

Noplēs gabaliņu līmlentas un stipri uzspied uz produkta. Tad viegli novelc to nost un priecājies par rezultātu.
Komentēt

4. Sažuvusi skropstu tuša

Sažuvusi skropstu tuša
Dažreiz skropstu tuša pārāk ātri zaudē mitrumu. To vari viegli labot, pievienojot sažuvušai skropstu tušai pāris pilienus acu pilienu.

Tikai neaizmirsti, ka skropst tuša ir derīga 3-6 mēnešus. Neatjauno vecu produktu, jo tūbiņā vairojas baktērijas, un tu vari inficēties ar kādu acu slimību.
Komentēt

5. Nolūzusi lūpu krāsa

Nolūzusi lūpu krāsa
Viena no ļaunākajām lietām, kas var notikt ar lūpu krāsu, ir tās nolūšana. Diemžēl, atjaunot to sākotnējā stāvoklī ir ļoti sarežģiti, ja vien tev nav lūpu krāsas veidne. Tomēr to var labot ar nelielu siltumu.

Pievieno nolūzušo daļu, izkausējot tās apakšu ar šķiltavām vai sērkociņu, un pievienojot daļai, kas palika lupukrāsas tūbiņā. Nedaudz pakausē savienojuma vietu. Tikai nedari to pārāk ilgi, citādi izkausēsi visu lupukrāsu. Un, protams, uzmanies no liesmas.

Komentēt

6. Pārvieto lūpukrāsu jaunā trauciņā

Pārvieto lūpukrāsu jaunā trauciņā

7 vērtīgi padomi, kā salabot saplīsušu kosmētiku
1. Noliec uz šķīvīša sveci.
2. Izmantojot nazi, sagriez lūpukrāu mazās daļās un ieliec tējkarotēs. Labāk izkausē pa maziem gabaliņiem, nevis visu uzreiz, jo tā būs vieglāk. 
3. turi karoti virs sveces un tu pamanīsi, ka lūpukrāsa izkusīs pāris sekundēs. Matētas lūpukrāsas varētu kust ilgāk nekā spīdīgās. Neliec karoti pārāk tuvu, jo vari apdedzināt karotes apakšu vai uzvārīt lūpukrāsas masu.
4. Kad lūpukrāsa izkususi, apmaisi, lai būtu vienmērīga masa. 
5. Ielej masu trauciņā un pārējo izkasi ar otru karoti. Šajā procesā vajag stingru roku, lai nekas neizlītu. 
Atkārto, kamēr visi gabaliņi ir izkausēti.

Komentēt

7. Pudelīte, kuru nevari iztukšot

Pudelīte, kuru nevari iztukšot
Tik tuvu un tomēr tik tālu. Tava mīļākā produkta pēdējie pilieni.. Parasti tas ir neērta iepakojuma dēļ, un vienmēr paliek kāda daļiņa, ko nevari izlietot.

Skaistuma produktu lāpstiņas ir radītas tieši šai problēmai un ļaus izmantot pilnīgi visu produktu, kas ir palicis pudelītē vai tubiņā. Tās izskatās kā mazas silikona lāpstiņas, kuras izmanto ēdiena gatavošanai, un ļauj tev izkasīt pēdējo pilienu. Tikai atrodi pirms tam trauciņu, kur ielikt produktu.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru