Kā taisa lūpukrāsas. Ražošanas aizkulises

Komentēt

Fascinējoši!

Neskatoties uz to, ka tiek lēsts, ka sievietes savā mūžā apēd 3kg lūpukrāsas, reti kura sieviete pievērš uzmanību lūpukrāsas satāvam. Iespējams, ka pēc šī raksta izlasīšanas, tas varētu mainīties.

Zīmola Bite Beauty lūpukrāsu ražotne Toronto atklāj aizraujošo ražošanas procesu, kurā pigmenti, ēteriskās eļļas un citas sastāvdaļas pārtop elegantās lūpukrāsās. 

1. Pigmentu samalšana

Pigmentu samalšana
Lūpukrāsas zīmols BITE pigmentus samaļ uz vietas ar trīskāršu ruļļu dzirnaviņām, ko citas firmas nedara. Malšana uz vietas dod iespēju pilnībā kontrolēt toņus un ātri saražot aktuālakās krāsas lūpukrāsas, pat tikai astoņas nedēļas pirms produkta palaišanas tirgū.

Kā taisa lūpukrāsas. Ražošanas aizkulises

2. Bāzes sajaukšana

Bāzes sajaukšana
Šajā procesā tiek sajaukti vaski, eļļas un citas taukvielas, lai radītu krēmīgu mitrinošo lūpukrāsu. Katra partija tiek gatavota nelielos katlos, kur reizē tiek pagatavotas ne vairāk kā 3000 lūpukrāsas. Sastāvdaļas tiek izkausētas zemos grādos, lai saglabātu to labās īpašības. Kad bāze ir gatava, tai pievieno smaržu un garšu. Vienam no lūpukrasu veidiem, Amuse Bouche, tika pievienotas 6 dažādas ēteriskās eļļas, lai radītu dažādās smaržu notis gala produktam.

Kā taisa lūpukrāsas. Ražošanas aizkulises

3. Visu sastāvdaļu sajaukšana

Visu sastāvdaļu sajaukšana
Pēdējais solis, pirms pildīšanas tūbiņās, ir sajaukšanas process. Krāsas un bāzes sajaukšana prasa ļoti rūpīgu, lēnu un uzmanīgu darbu. Bieži jāpiejauc sausās sastāvdaļas, piemēram, silīcijs, kas prasa pacietību un uzmanību, lai vienmērīgi sajauktu masu.
Komentēt

4. Pildīšana tūbiņās un iepakošana

Pildīšana tūbiņās un iepakošana
Kad šķidrā lūpukrāsas versija ir gatava, tā nonāk ražošanas telpā, kur to ieliek produktu līnijas ierīcē. Amuse Bouche kolekcijai izmanto iekārtu, kas reizē iepilda 12 lūpukrāsu veidnēs. Katru lūpukrāsu pēc tam izņem ar rokām, pārbauda kvalitāti un iepako. Et voilà!
Komentēt

5. Jaunas lūpukrāsas ir dzimušas!

Jaunas lūpukrāsas ir dzimušas!


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru