9 krūšturu tipi, kurus atpazīs visas sievietes. Kurš tavējais?

5 komentāri

Pazīstamas situācijas - krūšturi, kuri ir katras sievietes apakšveļas atvilktnē.

1. Bēdīgi slavenais "Es tevi noduršu" krūšturis"

Bēdīgi slavenais "Es tevi noduršu" krūšturis"
Šis apģērba gabals vienmēr klusībā plāno tevi pārsteigt visnepiemērotākajā brīdī, savukārt tu bezgalīgi plāno to salabot, tomēr vienmēr aizmirsti... līdz nākamajai reizei.
Komentēt

2. Vecmāmiņas krūšturis

Vecmāmiņas krūšturis
Vecais, labais - visērtākais pasaulē - tas nespiež, der ideāli un ir tik patīkami novalkāts kā bērnības plīša lācītis. Ja vien varētu, tad nēsātu to katru dienu.
Komentēt

3. Randiņu krūšturis

Randiņu krūšturis
Šis krūšturis liek tev izskatīties kā dievietei un paceļ tavu pašapziņu - katrs iztērētais cents, to pērkot, pilnīgi noteikti bija tā vērts. Tu jūties kā karaliene!
Komentēt

4. Seksīgais nepraktiskais apģērba gabals

Seksīgais nepraktiskais apģērba gabals
Jau tad, kad tu to iegādājies, tev bija aizdomas, ka īpaši bieži to nenēsāsi, tomēr tik ļoti gribējās to nopirkt. Tas spiež un grauž visās vīlēs, bet tev tik un tā patīk, kā tas izskatās. Tomēr katru reizi, kad gatavojies to uzvilkt, atrodi kādu iemeslu to nedarīt.
Komentēt

5. Krūšturis - Slazds.

Krūšturis - Slazds.
Sporta krūšturis ir ļoti ērts un tu pat dažreiz apsver iespēju to nesāt katru dienu pat ārpus sporta zāles, taču tavas domas mainās, kad mēģini to uzvilkt pēc dušas vai novilkt pēc svīšanas vingrošanā.
Komentēt

6. Krūšturis, kurš gribēja būt josta

Krūšturis, kurš gribēja būt josta
Gandrīz jebkura bezlencīšu krūštura dzīvē agrāk vai vēlāk pienāk tāds brīdis, kad tas nolemj, ka vēlas kļūt par jostu. Jautājums tikai - cik piemērots vai nepiemērots ir šis brīdis!
Komentēt

7. Apakšskata krūšturis

Apakšskata krūšturis
Šim krūšturim patīk nošļukt no krūtīm otrā virzienā un tas ir tikpat kaitinoši, kā pirmais variants.
Komentēt

8. Ģībstošais krūšturis

Ģībstošais krūšturis
Tam ļoti patīk sev pievērst uzmanību visas dienas garumā, tas nekad tev neliks mieru - kad sakārtota viena lencīte, no pleca nošļūk otra - un tā mūžīgi.
4 komentāri

9. Mistiskās kaites krūšturis

Mistiskās kaites krūšturis
Šajai sugai vienmēr ir kāds diedziņš, birka vai kāda cita detaļa, kas grauž, spiež vai griežas ādā. Tu pavadi visu dienu, mēģinot saprast, kas tieši tevi baksta un rīvē. Ak, cik kaitinoši!
Komentēt

 

 

Avots: Buzzfeed.


Vērts izlasīt
Komentāri