Pasauli pārsteidz 17 gadus vecie olimpiskie čempioni no ASV

Komentēt

Starts olimpiskajās spēlēs nav lieta, ko mēs katrs esam darījuši 17 gadu vecumā.


Reds Džerards

Teju ikvienam 17 gadniekam ir gadījies vēlā vakara stundā tik ļoti nodoties iemīļotākajam seriālam, ka nākas aizmigt pie ekrāna. Tas pats dienu pirms olimpiskā fināla noticis ar ASV uzlecošo snovborda talantu Redu Džerardu. Pusaudzis, vērojot iemīļoto "Brooklyn Nine Nine" aizmidzis, nogulējis modinātāju un pamodies tikai pateicoties istabas biedram. Džerards sapratis, ka ir pazaudējis savu sacensību jaku, tāpēc to ātri aizņēmies un skrējis uz sacensību startu. Šis stresainais rīts Redam nebija šķērslis, lai atnestu ASV izlasei zelta medaļu un kļūtu par vienu no jaunākajiem olimpiskajiem čempioniem vēsturē.

Pats Džerads bija patiesi pārsteigts par savu uzvaru un tiešraidē izteica aizliegtāko vārdu visā televīzijā: "Fuck". Tomēr preses konferencē jaunais atlēts emocijas bija piezemējis un paziņoja, ka nezina, ko darīs ar medaļu un ka tikai šobrīd sāk aptvert, cik lielas un grandiozas ir olimpiskās spēles. Džerads uzsvēra, cik lieliski ir, ka pasākumu izbaudījis, gan viņš, gan arī ģimene un draugi, kuriem Dienvidkorejas brauciens ir kā lielas brīvdienas.

Hloja Kima 

Arī sieviešu snovborda rampas čempione ir tikai 17 gadus veca, bet uz olimpiskajām spēlēm devās ar nopietnām cerībām par medaļām. Lai gan šīs ir Kimas pirmās olimpiskās spēles, 2014. gadā viņas rezultāti bija pietiekami labi, lai kvalificētos, bet uz olimpiskajām spēlēm tomēr Kima nedevās, jo treneris un vecāki uzskatīja, ka 13 gados šāda pieredze ir par ātru. Šajās olimpiskajās spēlēs snovbordiste pasauli pārsteigusi gan ar apbrīnojamo sniegumu, gan ar savu vienkāršību un atklātību.

Kima sacensību laikā, atrodoties trases malā un gaidot savu kārtu, uzturēja kontaktu ar līdzjutējiem, tviterī ziņojot par saviem ēšanas plāniem un garastāvokli, kā arī par to, ka ietiepības dēļ nav pabeigusi savas brokastis un nu to nožēlo.

Interesanti, ka domas par saldējumu Hlojai netraucēja parādīt labāko sniegumu.

 

Jaunā atlēte pie tik ļoti kārotā saldējuma tika uzreiz pēc zelta medaļas izcīnīšanas un ēda to interviju laikā, nekautrējoties no žurnālistiem.

Video ar Hlojas Kimas uzvaru nesošo braucienu: 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru