20 krāšņākās 2018. gada ziemas olimpisko spēļu formas

1 komentārs

Olimpiskās spēles ir vieta, kur sacenšas gan labākie sportisti, gan valstu labākie dizaineri.

1. Amerikas Savienotās Valstis

Amerikas Savienotās Valstis
Ražotājs: "Ralph Lauren"
ASV sportisti olimpiskajā parādē dosies slavenā dizainera Ralfa Lorēna
darinātajos tērpos, kuri ieturēti tumši zilos toņus. Līdzjutēji notiekti pievērsīs uzmanību kolorītajiem cimdiem.
Komentēt

2. Francija

Francija
Ražotājs: "Lacoste"
Francijas izlase izceļas ar tai raksturīgajiem zilibaltajiem toņiem un eleganci, valkājot pasaules slavenās kompānijas "Lacoste" darinātās formas.
Komentēt

3. Somija

Somija
Ražotājs: "Luhta"
Lai gan somi vienmēr uztverti kā konsvervatīva un auksta tauta, to pašu nevar teikt par viņu olimpiskajām formām. Tās ir gana raibas, bet baltie un spurainie pižiki radīs smaidu līdzjutējiem.
Komentēt

4. Kanāda

Kanāda
Ražotājs: "Hudson’s Bay Co."
Favorīti gandrīz ikkatrā disciplīnā, arī attiecībā uz stilīgām formām. Tās visas ieturētas sarkanmelnos toņus un nes ierasto kanādas simboliku - kļavu lapu.

Komentēt

5. Lielbritānija

Lielbritānija
Ražotājs: "Simon Jersey"
Lielbritānijas izlasi Dienvidkorejā kā sportistus atpazīt būs grūti. Oficālā spēļu uniforma šai komandai ir glauni uzvalki ar olimpiskām uzšuvēm. Šīs formas sportisti vilks medaļu saņemšanas ceremonijā, bet tas, ar kādām uniformām izlase dosies atklāšanas parādē, vēl nav zināms.
Komentēt

6. Vācija

Vācija
Ražotājs: "Adidas"
Vācijas olimpiskā izlase pavisam noteikti ir trendīgākā visā turnīrā. "Adidas" ir pacentušies nodrošināt sportistus ar stilīgu apģērbu, visā kolekcijā ieturot neitrālos zemes toņus.
Komentēt

7. Latvija

Latvija
Ražotājs: "4F"
Pēc iepriekšējo ziemas olimpisko spēļu dīvainībām ar oranžās krāsas formām, šogad Dienvidkorejā mūsu valsts būs pārstāvēta skaisti. Uniformas ir sarkanbaltsarkanajos toņos, ar dažādiem gaumīgiem tradicionālo rakstu elementiem.

20 krāšņākās 2018. gada ziemas olimpisko spēļu formas

8. Olimpiskie atlēti no Krievijas

Olimpiskie atlēti no Krievijas
Ražotājs: "Zasport"
Oficiāli Krievijas izlase sistemātiskas dopinga lietošanas dēļ ir izslēgta no dalības šajās ziemas olimpiskajās spēlēs. Tomēr sportisti, kuri nav pieķerti aizliegto vielu lietošanā, dosies uz olimpiskajām spēlēm neatkarīgi kā "olimpiskie atlēti no Krievijas", nenesājot Krievijas simboliku un karogus, līdz ar to arī formas ir vienkāršas un ieturētas pelēcīgā un sarkanā krāsā.
Komentēt

9. Itālija

Itālija
Ražotājs: "Giorgio Armani"
Itālija par spīti tam, ka ir viena no pasaules modes karstajiem punktiem, ar olimpiskajiem tērpiem radījusi vilšanos. Lai gan formas ir "Giorgio Armani" radītas, tās praktiski neatšķiras no 2014. gada olimpisko spēļu uniformām un ir neizteiksmīgā tumši zilā krāsā.
Komentēt

10. Igaunija

Igaunija
Ražotājs: "Monton"
Mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi uz Dienvidkoreju devušies elegantās un gaišās uniformās, kuras rotā simboli par godu simtgadei. Tērpus radījis Igaunijas veikalu tīkls "Monton".
Komentēt

11. Lietuva

Lietuva
Ražotājs: "4F"
Mūsu dienvidos dzīvojošie cīņu biedri lietuvieši olimpiskajām spēlēm izvēlējušies maksimāli pelēcīgus tērpus, papildinot tos vien ar maziem karoga elementiem.
Komentēt

12. Zviedrija

Zviedrija
Ražotājs: "H&M"
Pasaules slavenais veikalu tīkls "H&M" veic savu dzimtenes pienākumu un nodrošina tērpus Zviedrijas atlētiem. Paredzams, ka daļa no apģērbiem nonāks publiskā tirzniecībā veikalos, un līdzīgi kā 2016. gada vasaras olimpisko spēļu kolekcija, tiks izpārdota.

Komentēt

13. Dienvidkoreja

Dienvidkoreja
Ražotājs: "North Face"
Mājiniece Dienvidkoreja svētku atklāšanā dosies ar elegantām un ļoti siltām "North Face" ražojuma jakām. Siltās jakas sportistiem patiešām noderēs, jo temperatūra spēļu norsies vietā noslīd līdz pat -20 grādiem.
Komentēt

14. Slovēnija

Slovēnija
Ražotājs: "Peak"
Slovēnijas olimpiskā izlase pavisam noteikti varētu pretendēt uz turnīra pamanāmākās komandas godu. Uniformu, kura praktiski sastāv tikai no spilgti zaļās krāsas, nepamanīt būs neiespējami.
Komentēt

15. Ukraina

Ukraina
Ražotājs: "Peak"
Ukrainas izlase turējusies pie pārbaudītām vērtībām un uz olimpiskajām spēlēm dosies savā tipiskākajā izskatā - nēsājot uniformas savās tradicionālajās krāsās - zilā un dzeltenā.
Komentēt

16. Šveice

Šveice
Ražotājs: "Ochsner Sport"
Slēpotāju nācija Šveice olimpiskajās spēlēs reprezentēs savu valsti vienkāršos, bet stilīgos, viscaur sarkanos tērpos.
Komentēt

17. Polija

Polija
Ražotājs: "4F"
Polijas izlases unifromas modeļu ziņā daudz neatšķiras no mūsējo formām, tās ir izstrādājusi viena un tā pati kompānija, taču Polijas tērpi ir daudz pieblīvētāki ar krāsām, dominējot sarkanajam tonim.
Komentēt

18. Japāna

Japāna
Ražotājs: Asics
Uzlecošās saules zemes pārstāvji japāņi šajās olimpiskajās spēlēs būs ģērbušies neierasti. Olimpiskā forma sastāv no netipiskās, bet viegli pamanāmās oranžās krāsas apģērba.
Komentēt

19. Austrālija

Austrālija
Ražotājs: Karbon
Dienvidu zeme Austrālija ar panākumiem ziemas olimpiskajās spēlēs neizceļas, tomēr šogad izcelsies ar spīdīgajām jakām. Spilgti pelēkās formas papildinātas ar Austrālijai raksturīgajiem zaļās krāsas elementiem.
Komentēt

20. Slovākija

Slovākija
Ražotājs: Gabor
Slovākijas izlase šajās olimpiskajās spēlēs tikusi pie modernām un raibām formām. Slovāki par apģērba dažādību sūdzēties nevar, katram atlētam pieejami dažādi modeļi.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri