20 svarīgākie olimpiskie starti, ko nedrīkst palaist garām

1 komentārs

Saglabā, lai nenokavētu un tiešraidē atbalstītu mūsu olimpiešus.

1. Vīriešu šortreka 1500m fināls

Vīriešu šortreka 1500m fināls
Kad? 10. februārī
Cikos? 12:00
Latvijas sportisti: Roberto Puķītis, Roberts Zvejnieks.
Komentēt

2. Vīriešu ātrslidošanas 5000m sacensības

Vīriešu ātrslidošanas 5000m sacensības
Kad? 11. februārī
Cikos? 9:00
Latvijas sportists: Haralds Silovs
Komentēt

3. Vīriešu kamaniņu braucēju fināli

Vīriešu kamaniņu braucēju fināli
Kad? 11. februārī
Cikos? 11:50
Latvijas sportisti: Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks
Komentēt

4. Vīriešu biatlona sprints

Vīriešu biatlona sprints
Kad? 11. februārī
Cikos? 13:15
Latvijas sportisti: Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks
Komentēt

5. Sieviešu slēpošanas slaloma otrais brauciens

Sieviešu slēpošanas slaloma otrais brauciens
Kad? 12. februārī
Cikos? 6:45
Latvijas sportiste: Lelde Gasūna
Komentēt

6. Vīriešu biatlona iedzīšana

Vīriešu biatlona iedzīšana
Kad? 12. februarī
Cikos? 14:00
Latvijas sportisti: Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks
Komentēt

7. Vīriešu slēpošanas kombinācijas slaloms.

Vīriešu slēpošanas kombinācijas slaloms.
Kad? 13. februarī
Cikos? 8:00
Latvijas sportists: Kristaps Zvejnieks
Komentēt

8. Sieviešu kamaniņu sporta fināli

Sieviešu kamaniņu sporta fināli
Kad? 13. februārī
Cikos? 12:30
Latvijas sportistes: Elīza Cauce, Ulla Zirne, Kendija Aparjode
Komentēt

9. Sieviešu biatlona iedzīšana

Sieviešu biatlona iedzīšana
Kad? 14. februārī
Cikos? 13:05
Latvijas sportiste: Baiba Bendika
Komentēt

10. Kamaniņu divnieku fināli

Kamaniņu divnieku fināli
Kad? 14. februārī
Cikos? 13:20
Latvijas sportisti: Juris Šics un Andris Šics, Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš
Komentēt

11. Vīriešu biatlona 20km indviduālā distance

Vīriešu biatlona 20km indviduālā distance
Kad? 15. februārī
Cikos? 13:00
Latvijas sportisti: Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks
Komentēt

12. Kamaniņu izlases stafete

Kamaniņu izlases stafete
Kad? 15. februārī
Cikos? 14:30
Latvijas sportisti: Elīza Cauce, Artūrs Dārznieks, Andris un Juris Šici. 
Komentēt

13. Vīriešu skeletona fināli

Vīriešu skeletona fināli
Kad? 16. februārī
Cikos? 02:30
Latvijas sportisti: Martins Dukurs, Tomass Dukurs
Komentēt

14. Vīriešu daiļslidošanas īsā programma

Vīriešu daiļslidošanas īsā programma
Kad? 17. februārī
Cikos? 3:00
Latvijas sportisti: Deniss Vasiļjevs
1 komentārs

15. Sieviešu skeletona fināli

Sieviešu skeletona fināli
Kad? 17. februārī
Cikos? 13:20
Latvijas sportiste: Lelde Priedulēna
Komentēt

16. Vīriešu biatlona masu starts

Vīriešu biatlona masu starts
Kad? 18. februārī
Cikos? 13:15
Latvijas sportisti: Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks
Komentēt

17. Bobsleja divnieku fināli

Bobsleja divnieku fināli
Kad? 19. februārī
Cikos? 13:20
Latvijas sportisti: Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis.
Komentēt

18. Sieviešu daiļslidošana

Sieviešu daiļslidošana
Kad? 23. februārī
Cikos? 3:00
Latvijas sportiste: Diāna Ņikitina
Komentēt

19. Vīriešu distanču slēpošana klasikajā stilā

Vīriešu distanču slēpošana klasikajā stilā
Kad? 24. februarī
Cikos? 7:00
Latvijas Sportists: Indulis Bikše
Komentēt

20. Bobsleja četrinieku fināls

Bobsleja četrinieku fināls
Kad? 25. februārī
Cikos? 2:30
Latvijas Sportisti: Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga un Oskars Ķibermanis , Jānis Jansons, Helvijs Lūsis, Matīss Miknis
Komentēt

Vērts izlasīt




Komentāri