24 iemesli, kāpēc Kobe bija izcils

1 komentārs

Tēvs, līderis, čempions, miljonu iedvesmotājs.

1. 5 NBA čempiontituli.

5  NBA čempiontituli.
Kobe savā basketbola karjerā izcīnījis 5 čempiona titulus. Nav daudz spēlētāju, kas izcīnījuši vairāk. Īpašu šo faktu padara tas, ka visi tituli izcīnīti ar vienu komandu- Losandželosas "Lakers".
Komentēt

2. 81 punkta spēle.

81 punkta spēle.
2006. gada 22. janvāris kļuva par leģendāru dienu. Spēlē pret Toronto "Raptors" Kobe guva 81 punktu! Tas joprojām ir otrais augstākais gūto punktu skaits vienā NBA spēlē. Vairāk izdevies tikai Viltam Čemberleinam 1962. gadā.
Komentēt

3. Šis moments.

2013. gadā Kobe guva vienu no basketbola graujošākajām traumām - plīsušu ahileja cīpslu. Basketbolists knapi spēja pastaigāt, tomēr guva divus ļoti svarīgus soda metienus
Komentēt

4. Kobe bija traks un neprātīgs.

To viņš spēja pierādīt gan laukumā, gan ārpus tā.
Komentēt

5. Vismaz piecas valodas.

Vismaz piecas valodas.
Kobe ir dzimis un audzis Itālijā, tādēļ tekoši runā Itāļu valodā, tomēr tā nav vienīgā svešvaloda kuru apguvis Braients. Papildus Itāļu un Angļu valodai Kobe runā spāniski, franciski, serbiski un nedaudz slovēniski.
1 komentārs

6. Lielisks ģimenes galva.

Lielisks ģimenes galva.
Kobe var lepoties ar četrām meitām- 17 gadīgo Natāliju, 13 gadīgo Džiannu, jeb Gigi, trīs gadīgo Bianku un nepilnu gado veco Kaprī. Kobe joprojām ir kopā ar savu sievu Vanesu, kuru iepazina 21 gada vecumā.
Komentēt

7. 12 gados pret profesionāļiem

12 gados pret profesionāļiem
Kobe piedzima un auga Itālijā, jo tur ar basketbolu nodarbojās viņa tēvs. Jaunais basketbolists ātri progresēja, tāpēc jau 12 gados spēlēja vietējās līgās pret pieaugušajiem.
Komentēt

8. Kobes pēdējā spēle bija īsti basketbola svētki

Kobes pēdējā spēle bija īsti basketbola svētki
Lai gan Kobe nebija pretinieku mīlēts, jo neļāva tiem uzvarēt, ikviens respektēja Braientu viņa pēdējā karjeras mačā 2016. gada aprīlī. Kobe guva 60 punktus zvaigzņotu skatītāju priekšā. Arēnā bija gan viņa cīņubiedri, gan slavenības, gan tuvākie draugi.
Komentēt

9. Kobe gribēja pārspēt Maiklu Džordanu

Kobe gribēja pārspēt Maiklu Džordanu
Kamēr citi basketbolisti gribēja būt kā Maiks Džordans, tikmēr Kobe gribēja viņu pārspēt. 24 numurs tika izvēlēts, lai būtu augstāks par Džordana 23-to. Spēles pret Džordanu karjeras sākumā bija milzīgs izaicinājums. Kobe nepārspēja Džordanu titulos, bet pārspēja gūtajos punktos.
Komentēt

10. Apmātība ar treniņiem un sevis izaicināšanu.

Apmātība ar treniņiem un sevis izaicināšanu.
Kobe trenējās kā neviens. Ir neskaitāmi stāsti par Braianta nodošanos treniņiem - trenēšanās agri no rīta tumsā, neviena izlaista diena, sevis ieslēgšana sporta zālē, domāšana par sīkumiem, sevis video analīze pat laukuma malā. Tas viss atmaksājās.
Komentēt

11. #MambaMentality

#MambaMentality
Kobes iesauka bija melnā mamba un tas izpaudās gan laukumā, gan ārpus tā. Braiants gribēja nodot savu motivāciju un filozofiju citiem un tā sākās #MambaMentality, kas liek izaicināt sevi, strādāt pretī saviem mērķiem neskatoties uz jebkādiem traucējumiem, darīt to, ko citi nedarīs. Šo mentalitāti kā savu mantru sev ir uzņēmuši neskaitāmi basketbolisti, sprotisti un pat vienkārši cilvēki.
Komentēt

12. Basketbola mesija miljoniem

Basketbola mesija miljoniem
Kobe ir cilvēks, dēļ kura basketbolu iepazina vairāki miljonu cilvēku visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā. Kobes popularitāte ārpus ASV ir vēl lielāka kā ASV, piemēram, Ķīnā viņš ir iecelts teju vai Dieva kārtā.
Komentēt

13. Elks un iedvesma.

Elks un iedvesma.
Gan Kobes personība, gan basketbola spējas ir iemesls kāpēc daudzi basketbolisti ir sākuši spēlēt. Viens no viņiem ir mūsu pašu Kristaps Porziņģis, kurš 2015. gadā pēc spēles satika Kobi. Toreiz Braiants latvieti paslavēja un pašam Kristapam tas esot nozīmējis ļoti ļoti daudz.
Komentēt

14. Mentors jaunajām zvaigznēm

Mentors jaunajām zvaigznēm
Pēc basketbola karjeras beigām Kobe neturēja sveci zem pūra un katru vasaru neliedz padomu un personīgus treniņus, turklāt bieži vien Kobe mēdza dot izaicinājumus sezonas laikā.
Komentēt

15. Meita kā Kobe 2

Meita kā Kobe 2
Kobe bija izvēlējies un atradis savu protežē jeb viņa iesākatā turpinātāju. Tā nebija neviena jaunā NBA zvaigzne, tā bija viņa meita Džianna jeb Gigi. Pēdējā laikā Kobe daudz laika nodevās meitas treniņiem un audzināšanai. Abi kopā apmeklēja NBA spēles un katru dienu trenējās.
Komentēt

16. Savas valsts patriots

Savas valsts patriots
Par spīti garākām un smagākām sezonām kā citiem spēlētājiem, Kobe vienmēr brauca palīgā savas valsts izlasei. Izcīnot divas olimpiskās zelta medeļas.
Komentēt

17. Leģendārs pretinieku runātājs

Leģendārs pretinieku runātājs
Kobe episki spēja ielīst pretinieku galvās mača laikā ar savām sarunām. Bieži vien runājot faktus, kas pārsteidz pretiniekus, vai viņu dzimtajās valodās.
Komentēt

18. Iedvesmo ne tikai basketbolostus

Iedvesmo ne tikai basketbolostus
Kobe iedvesmoja ne tikai basketbolistus, viņam bija cieša draudzība ar tenisa zvaigzni Novāku Džokoviču. Serbu tenisists esot daudz mācijies no Kobes.
Komentēt

19. Kedu pavelnieks

Kedu pavelnieks
Nike izgatavo īpašu Kobe kedu modeli katru gadu, jau kopš 2005. gada. Līdz šim ir izdoti neskaitāmi pāri, dažādās krāsās, dažādos modeļos. Tas turpinās vēl ilgi.Kobe modeļu kedas īpaši iecīnījuši īsākie NBA basketbolisti.
Komentēt

20. Humors

Kobe mācēja pats par sevi pasmieties, tad kad tas bija vajadzīgs.
Komentēt

21. Pirmais un vienīgais NBA spēlētājs, kurš ieguvis Oskaru

Pirmais un vienīgais NBA spēlētājs, kurš ieguvis Oskaru
Kobe sāka teju vai jaunu dzīvi pēc basketbola karjeras beigām. Tas atmaksājās ar iegūtu Oskara balvu 2018. gadā par animētu īsfilmu "Dear Basketball".
Komentēt

22. Grāmatu autors

Grāmatu autors
Pēc basketbola karjeras beigām par jauno Kobes apmātības objektu kļuva stāstu stāstīšana un radīšana. Kobe jau bija uzrakstījis autobiogrāfiju, tāpēc nākamā sarakstā bija bērnu grāmatu rakstīšana. Braiants bija liels Harija Potera grāmatu fans, tāpēc radīja savu fantāzijas grāmatu sēriju.
Komentēt

23. Iesakņojies modernā folkorā

Iesakņojies modernā folkorā
Mēs visi kādreiz esam metuši papīru papīrgrozā un iekrītot iekšā kliedzuši "KOBE"
Komentēt

24. Jo tu varēji nezināt, kas ir pašreizējie NBA čempioni, bet tu zināji, kas ir Kobe. Viņa spēle un personība neatstāja vienaldzīgu nevienu.

Jo tu varēji nezināt, kas ir pašreizējie NBA čempioni, bet tu zināji, kas ir Kobe. Viņa spēle un personība neatstāja vienaldzīgu nevienu.

Vērts izlasīt
Komentāri