Basketbolists vēlās atriebties Porziņģim

Komentēt

Nevaram sagaidīt jauno sezonu.

NBA kluba Ņujorkas "Knicks" debitants un jaunā zvaigzne R.Dž. Berets par vienu no saviem mērķiem sezonai uzstādījis pārdankošanu pāri Kristapam Porziņģim, tadējādi atriebojoties par to kā Kristaps pameta savu bijušo komandu. Tā basketbolists atzinis intervijā. 

19 gadus vecais Rovens Aleksandrs Berets šovasar pievienojās Ņujorkas „Knicks” sistēmai un gaida savu NBA debiju. Beretam tika vaicāts, kuram spēlētājam viņš visvairāk vēlētos pārdankot pāri šosezon. „Es izvēlēšos Porziņģi,” teica jaunais kanādietis. Berets gan izvēlējies sev grūtu uzdevumu, jo Porziņģis ir 20 centimetrus garāks un savā NBA karjerā izcēlies ar 2.0 blokiem vidēji spēlē, kas ir lielisks rādītājs.

Latviešu uzbrucējs „Knicks” komandu atstāja šajā pavasarī, tiekot aizmainīts uz Dalasas „Mavericks”. Porziņģis „Knicks” sastāvā pavadīja trīsarpus sezonas, šajā laikā kļūstot par kluba nākotnes cerību un komandas līderi, taču sekoja smaga trauma un nesaskaņas ar „Knicks” vadību, un Porziņģis pieprasīja maiņu, tas saniknoja komandas fanus, kas nu Porziņģi uzskata par nodevēju.

 

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru