Atbalstītāji radījuši dziesmas par gaidāmo Brieža un Usika cīņu

Komentēt

Fani un līdzjutēji nevar nosēdēt mierā, gaidot bokseru dueli.

Maira Brieža un Oleksandra Usika sestdienas vakara tikšanos ringā gaida daudzi. Abi sportisti nopietni gatavojas cīņai, ik pa laikam atrādoties medijiem un parējai publikai, bet neko daudz neatklājot un ar liekām runām nemētājoties. Skaļāki ir abu bokseru atbalstītāji atbalstot cīnītājus, ierakstījuši hip-hopa kompozīcijas.

Brieža fans velta bokserim dziesmu

Pirmais izcēlies noslēpumainais un ne pārāk zināmais Latvijas reperis ar pseidonīmu Labākais, kas radījis divu minūšu garu kompozīciju kā uzmundrinājumu Mairim Briedim. Dziesma guvusi nevienozīmīgas un ne parāk pozitīvas atsauksmes interneta vidē.

 

Usika puse neklusē – Ukrainas bokseris repo pats

Arī Usika atbalstītāji – Ukrainas boksa medijs boxing.ua – radījuši skaņdarbu, turklāt tajā piedalās pats ukraiņu bokseris. Skaņdarbu grūti pieskaitīt kādam konkrētam žanram. Tas balstās uz Usika kļūdaini sniegto interviju 2017. gada septembrī, dienu pirms cīņas ar vācu bokseri Marko Huku, kad Usiks, kam citkārt nav problēmu ar angļu valodu, uz jautājumu: "How do you feel?, atbildēja: "I'm feel, I'm very feel", izraisot pozitīvas emocijas visiem klātesošajiem. Šī frāze un tai līdzīgās nu apspēlētas dziesmā, ko iedziedājis pats Usiks. Noklausoties skaņdarbu, ir skaidrs, ka Usikam labāk palikt pie boksa, nevis turpināt mūzikas karjeru.

 

 

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru