10 lietas, kas jāzina par Dinamo spēli zem klajas debess

Komentēt

Sestdienas mačs solās būt īpašs un neaizmirstams.

1. 20. janvarī pirmo reizi vēsturē Rīgas "Dinamo" aizvadīs spēli zem klajas debess.

20. janvarī pirmo reizi vēsturē Rīgas "Dinamo" aizvadīs spēli zem klajas debess.
Pasākumam dots nosaukums "Winter Break" un tā ietvaros Rīgas "Dinamo" tiksies ar Minskas "Dinamo", spēle norisināsies Rīgā, 84.vidusskolas stadionā, "Ušakova Kepkas" pakājē. Maču varēs vērot arī TV ekrānos un internetā.
Komentēt

2. Gatavošanās darbi ir bijuši visai pamatīgi un ilgstoši.

Vairāk nekā mēneša garumā tika izbūvētas speciālas tribīnes līdzjutējiem, kā arī grandiozas gaismas un skaņas konstrukcijas, lai tās atbilstu KHL līmenim, proti, kvalitātei jābūt tādai pašai kā "Arenā Rīga", tāpat liela uzmanība pievērsta ledus stāvoklim.

Komentēt

3. Spēli klātienē vēros ap 8000 līdzjutēju.

Spēli klātienē vēros ap 8000 līdzjutēju.
Spēle izraisījusi lielu fanu interesi, tomēr visiem vietas tribīnēs nebūs. Tāpēc komanda sola, ka spēles teritorijā tiks izvietoti vairāki ekrāni, lai ikvienam būtu iespēja izbaudīt atmosfēru un vērot spēli. Interesanti, ka visas 8000 vietas stadionā ir stāvvietas, arī "VIP" un preses vietas.

Komentēt

4. Laikapstākļi spēlei solās būt izcili.

Laikapstākļi spēlei solās būt izcili.
Lielais aukstums būs pārgājis, bet mīnusi turēsies, tādejādi nebojājot ledus kvalitāti, bet sniegs gaidāms tikai vakarā, tāpēc spēle, kas sāksies 13:00, varēs notikt bez aizķeršanās.
Komentēt

5. Tiks nodrošināti bezmaksas autobusi no centra.

Tiks nodrošināti bezmaksas autobusi no centra.
Lai nodrošinātu ērtu fanu plūsmu uz "Ušakova Kepkas" pakāji, tiks rīkoti bezmaksas autobusi no centra. Pasažieri tiks uzņemti K.Barona ielā starp Radio ielu un Raiņa bulvāri.
Atiešanas laiki no K.Barona ielas:
plkst. 10:45;
plkst. 11:05;
plkst. 11:25;
plkst. 11:45;
plkst. 12:00;
plkst. 12:15;
plkst. 12:30;
plkst. 12:45.
Komentēt

6. Visas dienas garumā darbosies Fanu Zona.

Visas dienas garumā darbosies Fanu Zona.
Jau no 11:00 darbosies īpašā fanu zona, kur būs iespējams sajust hokeja svētku atmosfēru, izbaudīt "Dinamo" un atbalstītāju sarūpētos pārsteigumus, kā arī iegādāties īpašo pasākuma atribūtiku. Tāpat darbosies arī Latvijas ražotāju un amatnieku tirdziņš.
Komentēt

7. Par bērniem un saldummīļiem būs īpaši padomāts.

Par bērniem un saldummīļiem būs īpaši padomāts.
Fanu zonā darbosies īpašas spēles un aktivitātes, kā arī ikvienam mazajam būs iespēja pielikt roku pie īpašās "Winter Break" tortes izveides un dekorēšanas.
Komentēt

8. Fanu Zonā dzirdēsim kvalitatīvu mūziku.

Fanu Zonā dzirdēsim kvalitatīvu mūziku.
Jau 12:00 uz fanu zonas skatuves kāps un publiku iesildīs jaunais un daudzsološais reperis "Fakts", ritma apvienība "Pulsa efekts", kā arī Rīgas "Dinamo" himnas izpildītāji "Dzelzs Vilks". Bet spēles laikā kopā ar faniem komandu ar bungu ritmiem atbalstīs Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi.

Komentēt

9. "Winter Break" headlaineris - Intars Busulis.

"Winter Break" headlaineris - Intars Busulis.
Kvalitatīvi mūzika nebeidzas tikai ar fanu zonu. Neierasti, bet spēles pātraukumā pilnā sastāvā uzstāsies Intars Busulis kopā ar visu "Abonementa orķestri". Šovs solās būt patiesi pārsteidzošs.

Komentēt

10. Pats galvenais – hokejs solās būt kvalitatīvs.

Pats galvenais – hokejs solās būt kvalitatīvs.
Lai gan Rīgas "Dinamo" sezona izvērtusies pagalam neveiksmīga un bez spilgtiem momentiem, paredzams, ka spēle pret Minskas "Dinamo" būs interesanta. Minskas "Dinamieši" mūsējiem vēsturiski bijis principiāls pretinieks, ar kuru spēlēt saspringti un kā līdzīgs ar līdzīgu. Uzvara ir pavisam reāla.

Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru