Fantastika! Latvijas izlase beidzot iekļūst ceturdaļfinālā

Komentēt

Ar puišiem lepojās visa Latvija!

Latvijas hokeja izlase šodien aizvadīja izšķirošo spēli Pasaules hokeja čempionātā pret mājinieci Dānijas izlasi.
Smagā cīņā, mūsu izlase izrādijās pārāka un svinēja uzvaru ar rezultātu 1:0 . Šis panākums nodrošināja mūsu izlasei iekļūšanu pasaules hokeja čempionāta ceturdaļfinālā. Mūsējiem vārtus guva Andris Džeriņš. Latvijas hokeja izlase spēlēs ceturdaļfinālā pēc astoņu gadu pārtraukuma.

Pirmais periods ritēja pēc Latvijas diktēta scenārija. Izlase nospieda Dāņu valstsvienību ar labu spēli uzbrukumā un guva arī vārtus. To paveica Andris Džeriņš.

Otrais periods aizritēja samerā klusi. Abas komandas taustījās un centās veidot momentus tomēr spēle ritēja saraustīta tempā. Šāds spēles stils lieliski derēja mūsu valstsvienībai. Bija jūtams klusums pirms vētras.

Arī trešā trešdaļa iesākās ļoti mierīgi, abas komandas apmainījās ar uzbrukumiem, bet kopumā sniegums neizcēlās ar skatāmām epizodēm, īpaši pārsteidza Dānijas izlases pasīvums, atdodot spēli Latvijas rokās. Nepatīkama situācija radās trešdaļas vīdu, kad Dāņu spēlētajs Hārts rupji nospēleja pret mūsu jauno aizsargu Kristiānu Rubīnu, liekot bažīties par spēlētāja veselību. Atlikušajā laikā Rubīns laukuma nedevās. Ritot laikam, spriedze pieauga un Dānijas izlases nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Pāris izmisīgi Dānijas izlases uzbrukumi pamatīgi pakutināja nervus līdzjutējiem, bet tomēr Latvijas izlase svinēja uzvaru!