Uzsākta Jurčika glābšanas akcija. Arī tu vari palīdzēt!

1 komentārs

Palīdzēsim Rīgas "Dinamo" talismanam atgriezties savā īstajā vietā – "Arēnā Rīga".

Nedēļas sākumā neveiksmju nomāktais Rīgas "Dinamo" paziņoja, ka turmpāk uz spēlēm netiks ielaists tautā iemīļotais, neoficālais talismans ragana Jurčiks. Kā iemesls minēts, ka raganas tēls nesot neveiksmi, tādējādi tas esot viens no iemesliem kluba vājajam sniegumam šosezon. Turklāt, pēc kluba vadības domām, Jurčika tēls biedējot fanus un bērnus. Tas pamatīgi sadusmojis fanus un skatītajus, kas desmit gadu laikā iemīļojuši Jurčiku gan "Dinamo" spēlēs, gan citos hokeja turnīros un pat citos sporta veidos. Ragana Jurčiks līdzjutējiem pazīstams ir jau kopš 2004. gada.

Fani uzsākuši vairākas atbalsta akcijas, tā piemēram, lielākā daļa fanu kluba boikotē spēles. Tas novedis pie tā, ka līdzjutēju skaits spēļu laikā no ierastajiem 5000 nokrities līdz 3500. Uzsākta arī #SaveRagana kustība, bet tagad internetā iespējams parakstītes par iemīļotā talismana atgriežšanos arēnā. 

screen-shot-2018-01-12-at-13-54-29.png
Gints Jankovskis
 

Akcijas mērķis ir savākt 10500 parakstus. Šāds skaitlis izvēlēts, jo tieši tik vietu līdzjutējiem ir "Arenā Rīga", tādējādi cerot, ka "Dinamo" vadība ieklausītos pilnā arenā un mainītu lēmumu. Papildu tam fani tiek aicināti iesūtīt savas bildes ar Jurčiku darbībā.

Fanu iemīļotais Jurčiks:

 


Vērts izlasīt
Komentāri