SKAIDROJUMS: Kāda nozīme ir #NBAVote par Porziņģi un kāpēc jābalso?

Komentēt

Kā jau katru gadu, atbalstām un balsojam, lai mūsu Kristaps Porziņģis nonāktu NBA Zvaigžņu spēlēs starta pieciniekā. Kas īsti ir NBA All Star spēle un kāpēc tā ir tik svarīga?

NBA Visu zvaigžņu spēle nav tikai viena spēle. Tas ir basketbola festivāls, pilns ar slavenībām un leģendām, visas nedēļas nogales garumā. Šogad tas sāksies 16. februārī Losandželosā, bet noslēgsies 18. februāra vakarā.

NBA Visu zvaigžņu spēle nav tikai viena spēle. Tas ir basketbola festivāls, pilns ar slavenībām un leģendām, visas nedēļas nogales garumā. Šogad tas sāksies 16. februārī Losandželosā, bet noslēgsies 18. februāra vakarā. nbclosangeles.com

Pasākums sākas piektdienā, kad labākie ASV jaunie spēlētāji sacenšās pret labākajiem pārējās pasaules spēlētājiem. Mūsu pašu KP6 pagājušajā gadā uzvarā atzīmējās ar 24 punktiem. Šogad Porziņģis vairs neatbilst "jauniņo" kategorijai, tāpēc mums jāpalīdz viņam nonākt lielajā Zvaigžņu spēlē.

Pasākums sākas piektdienā, kad labākie ASV jaunie spēlētāji sacenšās pret labākajiem pārējās pasaules spēlētājiem. Mūsu pašu KP6 pagājušajā gadā uzvarā atzīmējās ar 24 punktiem. Šogad Porziņģis vairs neatbilst "jauniņo" kategorijai, tāpēc mums jāpalīdz viņam nonākt lielajā Zvaigžņu spēlē. thehoopdoctors.com

Tāpat piektdienā norisinās slavenību zvaigžņu spēle. Iepriekšējos gados laukumā devušās tādas slavenības kā: Useins Bolts, Snoop Dog, Kevins Hārts, Džastins Bībers un daudzi citi. Esam pārliecināti, ka arī šogad neiztiks bez lieliem vārdiem.

Tāpat piektdienā norisinās slavenību zvaigžņu spēle. Iepriekšējos gados laukumā devušās tādas slavenības kā: Useins Bolts, Snoop Dog, Kevins Hārts, Džastins Bībers un daudzi citi. Esam pārliecināti, ka arī šogad neiztiks bez lieliem vārdiem. nydailynews.com

SKAIDROJUMS: Kāda nozīme ir #NBAVote par Porziņģi un kāpēc jābalso? Billboard.com

Tieši sestdiena ir viena no aizraujošākajām zvaigžņu spēles daļām. Tā sākas ar šķēršļu trasi jeb "Skills challenge", kurā pagājušajā gadā negaidīti uzvarēja mūsu pašu Porziņģis, vēlreiz pierādot, ka patiesi ir basketbola vienradzis.

Tieši sestdiena ir viena no aizraujošākajām zvaigžņu spēles daļām. Tā sākas ar šķēršļu trasi jeb "Skills challenge", kurā pagājušajā gadā negaidīti uzvarēja mūsu pašu Porziņģis, vēlreiz pierādot, ka patiesi ir basketbola vienradzis. SI.com

Sestdiena turpinās ar labākā snaipera atlasi, trīspunktu metienu konkursā, kurā, starp citu, ir liela iespēja šogad ieraudzīt arī Porziņģi.

Sestdiena turpinās ar labākā snaipera atlasi, trīspunktu metienu konkursā, kurā, starp citu, ir liela iespēja šogad ieraudzīt arī Porziņģi. slamonline.com

Tas viss noslēdzās ar eksplozīvu danku konkursu, kurā katrs danks ir pārsteidzošāks par iepriekšējo, bet uzvarētāju nosaka skatītāju balsojums internetā.

Tas viss noslēdzās ar eksplozīvu danku konkursu, kurā katrs danks ir pārsteidzošāks par iepriekšējo, bet uzvarētāju nosaka skatītāju balsojums internetā. usatoday.com

Pati lielā zvaigžņu spēle notiek svētdienā. Pieci populārākie un labākie spēlētāji no Austrumiem spēlē pret saviem kolēģiem no Rietumiem. Spēles sākumsastāvu un redzāmākos spēlētājus iebalso fani ar #NBAvote, bet rezervistus nosaka visas līgās treneri un spēlētāji. Zvaigžņu spēlēs tiek demonstrēts aizraujošs un līdzjutējiem skatāms basketbols.

Pati lielā zvaigžņu spēle notiek svētdienā. Pieci populārākie un labākie spēlētāji no Austrumiem spēlē pret saviem kolēģiem no Rietumiem. Spēles sākumsastāvu un redzāmākos spēlētājus iebalso fani ar #NBAvote, bet rezervistus nosaka visas līgās treneri un spēlētāji.  Zvaigžņu spēlēs tiek demonstrēts aizraujošs un līdzjutējiem skatāms basketbols. ESPN.com

Tas nebūtu NBA, ja Zvaigžņu spēle sastāvētu tikai no basketbola. Laukuma malā čum un mudž no slavenībām un leģendām. Bet puslaika šovā uzstājušies tādi dūži kā: Džons Ledžends, Kendriks Lamārs, Stings, Ariana Grande un daudzi citi. Ņemot vērā, ka šogad pasākums notiek zvaigžņu pilsētā Losandželosā, varam gaidīt kaut ko lielu!

Tas nebūtu NBA, ja Zvaigžņu spēle sastāvētu tikai no basketbola. Laukuma malā čum un mudž no slavenībām un leģendām. Bet puslaika šovā uzstājušies tādi dūži kā: Džons Ledžends, Kendriks Lamārs, Stings, Ariana Grande un daudzi citi. Ņemot vērā, ka šogad pasākums notiek zvaigžņu pilsētā Losandželosā, varam gaidīt kaut ko lielu!

Kāpēc ir tik svarīgi, lai Porziņģis ir zvaigžņu spēlēs starta pieciniekā? Latviešu vienradzis šosezon patiešām spēlē kā labākais. Zvaigžņu spēlēs sākumsastāvs ir viņa īstā vieta, jo... viņš vienkārši ir zvaigzne. Turklāt tā ir lieliska iespēja likt Latvijas vārdam izskanēt vēl skaļāk visā pasaulē. Mēs to varam!

Kāpēc ir tik svarīgi, lai Porziņģis ir zvaigžņu spēlēs starta pieciniekā? Latviešu vienradzis šosezon patiešām spēlē kā labākais. Zvaigžņu spēlēs sākumsastāvs ir viņa īstā vieta, jo... viņš vienkārši ir zvaigzne. Turklāt tā ir lieliska iespēja likt Latvijas vārdam izskanēt vēl skaļāk visā pasaulē. Mēs to varam! gq.com

BONUSS: Zvaigžņu spēles laikā, atlēti mēdz izteikt skaļus paziņojumus, piemēram, superzvaigzne Kairijs Ērvings pilnā nopietnībā paziņoja ka zeme ir plakana.

Lasi arī rakstu:

Pamācība: Kā pareizi balsot par Porziņģi #NBAVote.

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru