Alus deficīts Krievijā un Lielbritānijā: futbola fani izdzēruši gandrīz visu alu

Komentēt

Izskatās, ka drīz futbola faniem būs jāpāriet uz vīnu vai degvīnu.


 

alus1-1.jpg
nypost.com

FIFA Pasaules kausa alus pārdošana uzņem apgriezienus, kas vienā brīdī var nepatīkami pārsteigt Krievijas un Lielbritānijas lielākos futbola un alus fanus. Vispirms Zviedrijas uzvara pār Dienvidkoreju alus krājumiem lika pamatīgi sarukt Ņižņijnovgorodā. Un tagad arī Maskavas bāriem un restorāniem ir niecīgs alus piedāvājums, jo pudeles tukšojas ar pamatīgiem apgriezieniem.

"Mēs pat iedomāties nevarējām, ka viņi vēlēsies dzert TIKAI alu," intervijā ar ESPN sacīja kāds centrālās Maskavas viesmīlis. "Maskavā šobrīd ir ļoti daudz cilvēku, un viņi visi dzer!" 

Ir karsti, un ir futbols!

Lielbritānijā novērojama vēl kāda problēma - zems CO2 līmenis, kas neļauj alum laicīgi iegūt savus "burbuļus", tāpēc ražotnēm nākas samzināt un pat apturēt savu produkciju.

Lielbritānijas alus un bāru asociācijas (BBPA) vadītājs cenšas labot situāciju, liekot CO2 ražotājiem atgriezties atpakaļ ierindā, jo parasti to darbība vasaras periodā samazinās. Tāpēc, ja Pasaules kausa laikā sanāk pabūt Krievijā vai Lielbritānijā, labāk meklē kādu citu dzērienu, jo, iespējams, pat alu vairs uz kādu laiku tur neredzēt.

alus2-1.jpg
spillednews.com

Avots: 9gag.com

 

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru