Komentēt

Kalifornijā norisinājušies īsti basketbola svētki.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Losandželosā norisinājies ikkgadējais NBA "All Star Weekend" jeb Zvaigžņu spēle. Šogad Lebrona Džeimsa vadītā komanda ar rezultātu 148:145 pārspēja Stefena Karija komandu. Lai gan Kristapam Porziņģim būtu jāpiedalās kopā ar citiem pasaules labākajiem basketbolistiem, viņš traumas dēļ nespēlēja.

Ierasts, ka Zvaigžņu spēlē aizsardzība tiek spēlēta pavisam minimāli, tomēr šoreiz viss bija citādi. Komandas cīnījās ļoti sīvi līdz pat pēdējai sekundei.

"All Star Weekend" jaudīgākais notikums ir danku konkurss, kurā šogad pārsteidzoši uzvarēja pirmgadnieks Donovans Mičels

Trīspunktu metienu konkursā triumfiēja jaunais Devins Bukers, kurš uzstādija vienā raundā gūto punktu rekordu - 28 precīzi grozi.

Aizvadīta arī jautra spēle starp labākajām jaunajām uzlecošajām zvaigznēm. Basketbolisti šo maču patiesi izbauda, pavelkot uz zoba savus cīņu biedrus un maksimāli brīvi spēlējot basketbolu.

Slavenības šajā pasākumā ir sastopamas visur, arī uz laukuma. Nedēļas nogales sākumā aizvadīts arī īpašs slavenību mačš, kurā piedalījās tādas zvaigznes kā Džeimijs Fokss, Džastins Bībers, grupas Migos dalībnieki, kuri uzstājās arī pašas zvaigžņu spēles pārtraukumā.

Hiphopa apvienība Migos un popzvaigzne Farels Viljamss aizvadīja enerģisku uzstāšanos centrālās zvaigžņu spēles puslaika šovā.

Visbeidzot, "All Star weekend" nav tikai ap basketbolu, īstās zvaigznes ir tribīnēs, turklāt papildus visā Losandželosā tika rīkoti dažādi ar basketbolu saistīti pasākumi, kur slavenību netrūka