Tik tuvu! Latvijas izlase nozog punktu Kanādai

1 komentārs

Lepojamies ar mūsu puišiem.

Latvijas hokeja izlase šodien aizvadīja spēli pret apakšgrupas favorīti Kanādas izlasi.
Smagā cīņā mūsu izlase sagādāja pārsteigumu un papildlaikā zaudēja Kanādai ar 1:2. Mūsējiem vārtus guva Kristiāns Rubīns. Šī ir pirmā reize, kad Latvijas izlase ir spējusi cīnīties pamatlaikā ar Kanādu.

Spēle sākās mūsējiem nelabvēlīgi un jau pirmajās minutēs tika ielaisti vārti. Ja citkārt tā būtu zīme, ka viss kļūs tikai sliktāk, šoreiz viss bija savadāk. Vārtos teicami strādāja Kristers Gudļevskis, kurš aizvadīja tikpat teicamu spēli kā 2014. gada olimpiskajās spēlēs, kad mūsu izlase pret Kanādu spēlēja ceturtdaļfinālā un pēdējās minūtēs piekāpās ar 1:2.

Pirmajā un otrajā periodā Kanāda diktēja tempu, līdz trešā perioda sākumā, pretuzbrukumā, skaistā izspēlē pirmos vārtus izlases rindās guva Kristers Rubins un izlīdzināja rezultātu.

Trešais periods aizritēja ar nervu zālem pie rokas, bet abas komandas vārtus nespēja gūt un spēle nonāca līdz papildlaikam. Papildlaikā Kanāda ātri vien atkoda mūsējos un burtiski iebakstīja vārtus.

Lai gan mūsējie spēle zaudēja, nav pamata skumt. Paveiktais ir kas vēsturisks, turklāt uzvaru no mūsējiem, vai pat tikšanu papildlaikā neviens negaidīja, turklāt izcīnītais punkts mūsējiem būs ļoti svarīgs rītdienas izšķirošajā spēlē pret Dāniju. Lai tiktu tik ļoti svarīgajā 1/4 finālā, Latvijas izlasei rīt derēs arī uzvara papildlaikā.