20 mirkļi no Dienvidkorejas, kuri liek saprast, ka olimpiskajās spēlēs viss ir iespējams

Komentēt

Šomēnes Dienvidkorejā nepavisam, nav garlaicīgi.

1. Amerikānis Šons Vaits kļuvis par pirmo trīskārtējo olimpisko snovborda čempionu. Uzvaru nesošais triks treniņu laikā iemūžināts aizraujošā kolāžā.

2. Citās sniega dēļa disciplīnās par sensāciju kļuvuši 17 gadus jaunie amerikāņu atlēti, kuri aizvadīja teicamas sacensības, pa vidu paspējot tvītot.

Citās sniega dēļa disciplīnās par sensāciju kļuvuši 17 gadus jaunie amerikāņu atlēti, kuri aizvadīja teicamas sacensības, pa vidu paspējot tvītot.
Vairāk par abiem jaunajiem censoņiem lasi šeit.
Komentēt

3. Olimpiskais biatlona atlēts no Krievijas pēc neveiksmīgām sacensībām bēg no žurnālistiem.

Olimpiskais biatlona atlēts no Krievijas pēc neveiksmīgām sacensībām bēg no žurnālistiem.
Biatlonists Antons Babikovs kārtējo reizi parādīja vāju sniegumu, par kuru jau iepriekš bija saņēmis pamatīgu kritiku no žurnālistiem, tāpēc šoreiz sportists pēc finiša pārrāpies pāri žogam tikai lai nebūtu jāiet garām preses pārstāvjiem.
Komentēt

4. Vēsturisku brīdi piedzīvojusi amerikāņu daiļslidotāja Mira Nagasū.

Olimpiete sacensību laikā veiksmīgi izpildījusi īpaši sarežģītu trīskāršo griezienu. Tā ir tikai trešā reize simts gadu laikā, kad kāda no slidotājām ir precīzi veikusi šo triku. Diemžēl pārējais sniegums nebija tik spēcīgs, tomēr paveiktais triks ļāva tikt pie olimpiskās bronzas.
Komentēt

5. Šveices slēpotājs ar dažādiem jokiem kavē laiku olimpiskajā ciematā un smīdina pasauli.

Par citiem šveicieša izgājieniem lasi šeit
Komentēt

6. Norvēģu slēpotājs apdzen 63 konkurentus un izcīna olimpisko zeltu.

Norvēģu slēpotājs apdzen 63 konkurentus un izcīna olimpisko zeltu.
Par Holivudas cienīgu stāstu parūpējies norvēģu distanču slēpotājs Simens Hegstāds Krūegers. Sacensību sākumā slēpotājs piedzīvoja sadursmi ar vēl diviem sportistiem un ierindojās pēdējās vietās, turklāt salauza savu slēpošanas nūju. Pēc trenera palīdzības un jaunas nūjas iegūšanas, norvēģis sensacionāli apsteidza visus 63 priekšā esošos konkurentus un ieguva zelta medaļu.
Komentēt

7. Somijas snovborda treneris izceļas ar adīšanu sacensību laikā.

Somijas snovborda treneris izceļas ar adīšanu sacensību laikā.
Vairāk par trenera olimpiskās adīšanas paradumiem lasi šeit.
Komentēt

8. Dienvidkorejā darbojās ne tikai mūsu sportisti. Latvijas kompānijas "Baltic Snow Park" būvētais olimpiskais snovborda parks raisījis sportistu atzinību.

Dienvidkorejā darbojās ne tikai mūsu sportisti. Latvijas kompānijas "Baltic Snow Park" būvētais olimpiskais snovborda parks raisījis sportistu atzinību.

9. Kima Čenuna līdzinieks samulsina ziemeļkorejiešu līdzjutējas

Olimpiskajās spēlēs īpaši izceļās profesionālās fanes no Ziemeļkorejas, kuras lielā skaitā ir klāt visos Ziemeļkorejas sportistu startos. Līdzjutējas pamatīgi samulsinājis Ziemeļkorejas diktatora līdzinieks, kurš centās fanes uzmundrināt un sasmīdināt, vicnot karodziņu. Diemžēl šādi joki nebija pa prātam fanu pavadošajiem drošībniekiem, kas momentā centās jokdari aizstumt prom.
Komentēt

10. Latvijas armijas karavīri no Afganistānas sūta sveicienus olimpiešiem.

Mūsu karavīri Afganistānā, veltījuši īsu, bet uzmundrinošu sveicienu olimpiskajiem atlētiem.
Komentēt

11. Mūsu bobslejists Oskars Melbārdis, uzzinot, ka olimpiskā medaļa ir izcīnīta, ļāvās emocijām.

Vairāk par mūsu bobslejistu sasniegumu lasi šeit.
Komentēt

12. Francijas daiļslidotājai gadās nepatīkams moments ar tērpu.

Francijas daiļslidotājai gadās nepatīkams moments ar tērpu.
Franču daiļslidotāja Gabriela Papadakis, slidojot kopā ar Gijomu Sizeronu, piedzīvoja neapskaužamu momentu. Uzstāšanās laikā tiešraidē daiļslidotājas tērps sāka dzīvot savu dzīvi, atsedzot daiļslidotājas krūti visai pasaulei.
Komentēt

13. Jamaikas sieviešu bobsleja izlase pāris dienas pirms startiem paliek bez boba

Jamaikas sieviešu bobsleja izlase pāris dienas pirms startiem paliek bez boba
Pēc iekšējām nesaskaņām starp federāciju un treneriem, Jamaikas izlases trenere, vāciete Sandra Kiriase, tika pazemināta amatā, tomēr viņai tas nebija pa prātam. Trenere paziņoja, ka bobs ir izīrēts uz viņas vārda no kādas vācu kompānijas, un komanda pie agregāta netiks. Palīgā nāca alus kompānija "Red Stripe", kura 50 tūkstošu dolāru vērto bobu izpirka no treneres un nodeva izlasei.
Komentēt

14. Pasauli pārsteidz ekstrēmā slēpotāja, kura olimpiskajā startā neveica nekādus trikus.

Pasauli pārsteidz ekstrēmā slēpotāja, kura olimpiskajā startā neveica nekādus trikus.
Slēpju kompānija "Armada" samaksājusi sportistei, lai viņa vairs nekad nepiedalītos sacensībās ar tās ražotajām slēpēm. Vairāk par šo amizanto slēpotāju lasi šeit.
Komentēt

15. Latvijas izlases šorttrekists, vēl esot Dienvidkorejā, pārdod olimpiādē saņemto telefonu.

Latvijas izlases šorttrekists, vēl esot Dienvidkorejā, pārdod olimpiādē saņemto telefonu.
Ikviens olimpietis Dienvidkorejā dāvanā saņem lielisku suvenīru – jaunu "Samsung Galaxy Note" telefonu, tomēr ne visiem šāds aparāts ir vajadzīgs. Šorttrekists Roberts Zvejnieks, vēl nenoslēdzot olimpiskās spēles, jau izveidojis sludinājumu par telefona pārdošanu ar piebildi, ka iegādāties to varēs vien no 28. februāra jeb tad, kad sportists būs tikko atgriezies no Dienvidkorejas.
Komentēt

16. Norvēģijas izlase satriec skatītajus ar savām biksēm

Norvēģijas izlase satriec skatītajus ar savām biksēm
Norvēģu kērlinga izlase katrās olimpiskajās spēlēs pārsteigusi fanus ar krāšņajām biksēm, bet šoreiz norvēģi ir gājuši talāk. Kērlinga spēlētāji bikses pieskaņo pretiniekiem un pasākumiem. Valentīndienā atlēti uz ledus devās košās rozā biksēs ar sirsniņām.
Komentēt

17. ASV ātrslidošanas izlase kritusi nežēlastībā par saviem kostīmiem.

ASV ātrslidošanas izlase kritusi nežēlastībā par saviem kostīmiem.
No pirmā acu uzmetiena ASV kostīmi neatšķiras no citiem, tie ir tik pat cieši pieguloši un nes valsts nosaukumu. Tomēr nevar nepamanīt dīvaini izcelto kājstarpes zonu, kura iekrāsota pelēkā krāsā. Lai gan tur iestrādāts īpašs materiāls, kas samazina berzi starp abām kājām, tādejādi palielinot ātrumu, uniformas tāpat līdzjutējiem izraisa smīnu.
Komentēt

18. Dienvidkorejā sasniegts prezervatīvu rekords ziemas spēlēs.

Dienvidkorejā sasniegts prezervatīvu rekords ziemas spēlēs.
Lai sportisti pirms un pēc startiem varētu droši atpūsties un atslabināties, ir nodrošināti 110 tūkstoši prezervatīvu. Tas ir Ziemas olimpisko spēļu rekords. Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis atzinis, ka ne tikai sportistiem, bet arī treneriem ir iespēja tikt pie prezervatīviem.
Komentēt

19. Ziemeļkorejas šorttrekists tīši paklupina savu japāņu cīņu biedru.

Ziemeļkorejas šorttrekists tīši paklupina savu japāņu cīņu biedru.
Nepārāk glaimojošu brīdi piedzīvojis šorttrekists no Ziemeļkorejas, kurš krītot centās sev līdzi paraut japāņu sportistu. Šī bija vienīgā discpilīna, kurā startē korejietis, bet sniegums bija ļoti nepārliecinošs. Atlēts, iespējams, cerēja, krītot un paklupinot, izraistīt masveida sadursmi, kas ļautu pakāpties augstāk par pēdējo vietu. Zināms, ka Ziemeļkorejas sportistus, kuru sasniegumi nav bijuši atbilstoši, atgriežoties dzimtenē soda, līdz ar to var izskaidrot izmisušo gājienu.
Komentēt

20. Slēpotāja uz olimpiskajām spēlēm atved 35 pārus slēpju.

 Slēpotāja uz olimpiskajām spēlēm atved 35 pārus slēpju.
ASV slēpotāja Mikela Šifrina rūpīgi gatavojas 5 slēpošanas disciplīnām, katrā pretendējot uz medaļām. Lai sasniegtu labāko rezultātu neatkarīgi no laikapstākļiem un sniega kvalitātes, atlētei līdzi ir rekordliels skaits slēpju - 35 pāri. Slēpotāja ir izmeiģinājusi un novērojumus aprakstījusi par katru no pāriem. Rūpīgā gatavošanās ir ļāvusi Šifrinai kļūt par divkārtējo olimpisko čempioni.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru