Sākas balsošana par gada sportistu Latvijā

Komentēt

Kurš ir tavs favorīts?

Tuvojoties ikgadējajam pasākumam "Gada Balva Sportā" uzsākta balošana, lai noteiktu gada populārako Latvijas sportistu fanu vidū. Līdzjutējiem ir iespēja izvēlēties savu favorītu no 12 nominantiem, kurus izvirzīja Latvijas Sporta federāciju padomes, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Olimpiskās vienības pārstāvji, kā arī Latvijas sporta žurnālisti, sporta federācijas un citi sporta eksperti. 

Izvirzītie sportisti balsojumam: bokseris Mairis Briedis, skeletonists Martins Dukurs, motosportists Pauls Jonass, bobslejists Oskars Melbārdis un ātrslidotājs Haralds Silovs, pludmales volejboliste Tīna Graudiņa, svarcēlāja Rebeka Koha, tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova, taekvondo cīkstone Inese Tarvida, kā arī autosportits Reinis Nitišs. 

Par savu favorītu balsot var šeit.  Balsojums risināsies līdz 20. decembra 23.59. Pēc tam cīņu par balvu turpinās 3 populārākie sportisti. Balvas ieguvējs kļūs zināms balsojuma turpinājumā Gada balvas sportā pasniegšanas ceremonijas laikā LTV1 tiešraidē un portālā lsm.lv 21.decembrī


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru