10 uzmanības vērti sporta notikumi februārī, ārpus olimpiskajām spēlēm

5 komentāri

Olimpiskās spēles nav vienīgais sporta pasākums, kas notiks februārī.

1. Futbols: Latvija pret Dienvidkoreju

Futbols: Latvija pret Dienvidkoreju
Kad? 3. februārī.
Kur? Dienvidkorejā un tiešraidē Sportacentrs.com.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Latvijas izlase aizvadīs pārbaudes spēli pret spēcīgo Dienvidkorejas izlasi, kas uzsākusi gatavošanos vasarā gaidāmajam pasaules kausam futbolā.
1 komentārs

2. Hokejs: Latvija pret Kanādu

Hokejs: Latvija pret Kanādu
Kad? 4. februārī.
Kur? Arēnā Rīga un tiešraidē LTV7.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Latvijas hokeja izlase nav kvalificējusies ziemas olimpiskajām spēlēm, tādēļ šajā ziemā aizvadīs tikai pāris spēles, un viena no tām būs pret Kanādu. Mūsu izlase būs specīgākājā sastāvā, savukārt Kanāda būs bez specīgajiem NHL spēlētājiem, spēle būs ļoti interesanta.
1 komentārs

3. Super Bowl

Super Bowl
Kad? 4. februarī.
Kur? Minesotā, ASV.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Lai gan Amerikāņu futbola fināls (Super Bowl) var šķist kas tāls un svešs, tas ir skatītākais notikums sporta pasaulē un milzīgs šovs, kam seko līdzi fani arī ārpus ASV. Šogad gaidāma iespaidīga puslaika uzstāšanās no Džastina Timberleika.

Komentēt

4. Rally Sarma 2018

Rally Sarma 2018
Kad? 10. februārī.
Kur? Gulbenē.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Kārtīgs sniega rallijs, kas norit gleznanajos Vidzemes ceļos. Turklāt šis ir pēdējais rallijs, līdz vasaras posmu atsākšanai. Paredzams, ka Gulbenē pulcēsies arī vairāki braucēji no pasaules rallija čempionāta (WRC).
Komentēt

5. Čempionu Līgas futbolā astodaļfināli

Čempionu Līgas futbolā astodaļfināli
Kad? 13. un 14. februārī.
Kur?  Turīnā, Itālijā. Madridē, Spānijā un tiešraidē Viasat Sport Baltic
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Augstākās kvalitātes futbols atgriežas pēc ziemas pauzes. Eiropas labākie klubi sacentīsies cits ar citu, cīņā par pasaules prestižāko futbola trofeju. Īpaši aizraujošs solās būt Madrides un Parīzes klubu duelis, to nedrīkst palaist garām.
Komentēt

6. "VEF Rīga" - "Latvijas Universitāte"

"VEF Rīga" - "Latvijas Universitāte"
Kad? 15. februarī
Kur? Elektrum olimpiskajā centrā
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Vienīgā vefiņa mājas spēle februārī. Tuvojoties pavasarim klubs uzsāk cīņu par Latvijas čempiona titulu, katru spēli aizvadot ar maksimālu atdevi. Būs interesanti!


Komentēt

7. LBL zvaigžņu spēle

LBL zvaigžņu spēle
Kad? 16. februarī.
Kur? Tallinā, Igaunijā un tiešraidē LTV7.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Labākie Latvijas Basketbola līgas spēlētāji sacentīsies ar saviem igauņu kolēģiem. Kā jau Zvaigžņu spēlē ierasts, būs arī trīspunktu metienu un danku konkurss.
Komentēt

8. NBA zvaigžņu spēle

NBA zvaigžņu spēle
Kad? 16.-18. februarī.
Kur? Losandželosā, ASV.
Kāpēc jāpieverš uzmanību? Beidzot tas ir noticis, un mūsu Kristaps Porziņģis ir nonācis starp NBA un planētas labākajiem basketbolistiem. NBA zvaigžņu spēle ir trīs dienas garš basketbola festivāls, kuru apmeklē liela daļa slavenību. Pats Porziņģis sestdien aizstāvēs savu "Skils Challange" čempiona titulu, bet svētdien dosies laukumā kopā ar pārējām basketbola zvaigznēm aizvadot zvaigžņu maču.
1 komentārs

9. 2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācija basketbolā

2019. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācija basketbolā
Kad? 23. februāri un 26. februārī.
Kur? Arēnā Rīga un tiešraidē TV6.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Latvijas basketbola izlase, bez savām lielākajām zvaigznēm centīsies iegūt ceļazīmi uz Pasaules kausu basketbolā, vienlaicīgi cīnoties par vietu olimpiskajās spēlēs. Atbalstīsim savējos!
Komentēt

10. KOK 54 posms Rīgā

KOK 54 posms Rīgā
Kad? 24. februārī.
Kur? Arēnā Rīga.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Aizraujošs cīņas mākslas turnīrs, kas apvieno gan dažādus boksa, gan reslinga elementus. Šāda tipa cīņu šovs kļūst arvien populārāks Eiropā un ir ļoti skatāms.
1 komentārs

Vērts izlasīt
Komentāri