7 sporta notikumi, kuriem vērts pievērst uzmanību janvarī

Komentēt

Janvāris mūsu sportistiem solās būt aizņemts. Atbalstām savējos!

1. Australian Open 2018

Australian Open 2018
Kad? no 10.01. līdz 28.01.
Kur? Melburnā, Austrālijā un internetā
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Lieliskā Aļona Ostapenko uzņem apgriezienus jaunajai tenisa sezonai, startējot pirmajā no četriem sezonas "Grand Slam" posmiem. Pagājušajā gadā Ostapenko Austrālijā tika līdz 3.kārtai. Mēs ticam, šogad būs labāk!
Komentēt

2. KHL zvaigžņu spēle

KHL zvaigžņu spēle
Kad? no 13.01. līdz 14.01.
Kur? Astanā, Kazahstanā un internetā.
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Spilgtākās KHL zvaigznes vienkopus, tai skaitā arī Miks Indrašis no Rīgas "Dinamo". Zvaigžņu spēle vienmēr izcēlusies ar dažādiem aizraujošiem hokeja trikiem un amizantiem kurioziem.
Komentēt

3. Rally Alūksne 2018

Rally Alūksne 2018
Kad? no 19.01. līdz 20.01.
Kur? Alūksnē
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Rallija sezonas atklāšana un vienīgais ziemas rallijs Latvijā. Sacensībās solās būt ne tikai labākie Latvijas braucēji, bet arī baltkrievu, igauņu un ukraiņu rallija zvaigznes.
Komentēt

4. Rīgas Dinamo pret Minskas Dinamo jeb "Winter Break"

Kad? 20.01.
Kur? Rīgā, 84.vidusskolas stadionā, "Ušakova Kepkas" pakājē
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Pirmā profesionālā hokeja spēle zem klajas debess Latvijā. Speciāli pielāgotās tribīnēs, 9000 skatītāju klātbūtnē, gaidāms kvalitatīvs hokejs un lieliska atmosfēra.
Komentēt

5. Eiropas čempionāts kamaniņu sportā

Eiropas čempionāts kamaniņu sportā
Kad? no 27.01. līdz 28.01.
Kur? Siguldā
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Pēdējās sacensības pirms olimpādes, Eiropas labākie iesildās un rādīs lielisku sniegumu. Atbalstīm mūsu olimpiešus pirms došanās uz Dienvidkoreju.
Komentēt

6. Brieža un Usika cīņa

Brieža un Usika cīņa
Kad? 27.01.
Kur? Arēnā Rīga
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Smagākā cīņa Brieža karjerā, pretī stāsies leģendārs pretinieks. Tā būs Brieža 24. cīņa karjerā, bet pirmā, kurā viņš nav favorīts vai vismaz pretendē uz to. Uz spēles ir liktas vairākas čempiona jostas, to nedrīkst laist garām
Komentēt

7. Sniega volejbola čempionāts

Sniega volejbola čempionāts
Kad? 27.01.
Kur? Siguldā
Kāpēc jāpievērš uzmanību? Pirmais šī sporta veida turnīrs Latvijā, arī tu vari piedalīties. Sniega volejbols ir kas jauns un nebijis, pasaule to spēlē tikai pavisam nesen, tāpēc ir iespēja ātri nonākt līdz pasaules līmeņa mačiem un būt daļai no sporta veida attīstības.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru