Video: Lūk, kā izskatās kautiņš sieviešu basketbolā

Komentēt

Mati pa gaisu!

Sieviešu basketbols pasaulē uzņem popularitāti un tajā neiztiek pēc asumiem. Aizvadītajā naktī karsta epizode gadījusies sieviešu NBA ( WNBA) spēlē, kur pamatīgi izplūkušās Fīniksas „Mercury” un Dalasas „Wings komandas, kuras pamatīgi izplūkušās.

Saspringtā gaisotnē noritējušās spēles ceturtajā ceturtdaļā cīņā par atlēkušo bumbu zem groza saķērās WNBA superzvaigzne Britnija Grainere un līgas debitante Kristine Anigve. Grainere vispirms pagrūda pretinieci mugurā, tad pagriezienā trāpīja viņai ar roku pa seju. Anigve spēcīgi parāva Graineri aiz rokas, uz ko Grainere reaģēja ar mēģinājumu iesist viņai pa seju. Anigve sāka skriet uz laukuma pretējo pusi, bet Grainere vārda tiešā nozīmē agresīvi dzinās viņai pakaļ.  Graineri pie laukuma centra apturēja spēles tiesnesis, saķerot viņu ap vidukli, taču ASV spēlētāja tāpat centās izrauties no viņa tvēriena un izdarīt sitienus pretinieču virzienā, tādējādi nedaudz trāpot arī tiesnesim.

Grainere pēc spēles norādīja medijiem, ka devusies laukumā aizstāvēt savu komandas biedri, kurai ticis iesists pa seju, un savu rīcību nenožēlo: „Es tieši tāpat rīkotos nākamajās simts reizēs no simts.”

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru