VIDEO: Skandāls futbolā! Vārtsargs atsakās klausīt treneri

Komentēt

Neviens ko tādu nav redzējis.

Anglijas futbola līgas kausa finālā starp Mančestras "City" un Londonas "Chelsea" pamatīgu jandāliņu sarīkojis "Chelsea" vārtsargs Kepa Arisabalaga. Viņš mača beigās atteicies pakļauties trenerim un noraidīja maiņu. Kas tāds futbola pasaulē vēl nav pieredzēts.

Fināls līdz pat papildlaika beigām risinājās ar rezultātu 0:0, tuvojoties pendeļu jeb soda sitienu izpildīšanai, "Chelsea" treneris vēlējās nomainīt vārstargu un ļaut spēlēt pieredzējušajam Kavaljero, kurš vairākus gadus spēlējis pie "City" un daudz labāk par Kepu zina pretinieku kustības. Tomēr situācija sanāca ļotineveikala, treneris ar vārtsargu nesapratās un 24 gadus vecais vārtu vīrs uztaisijā "scēnu" signalizējot, ka laukumu neatstās ne par ko. 

Šāds precidents Eiropā nav pieredzēts, tomēr noteikumi paredz, ka šādās situācijās spēle turpinās un tiesnieši neiejaucās spēlētāju maiņās. Mačam turpinoties, situāciju labāku nepadarīja fakts, ka Kepa ielaida trīs no četriem soda sitieniem, pieļaujot rupjas kļūdas un panākot savas komandas zaudējumu un atvadīšanos no titulta.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru