20 dīvainas un bezjēdzīgas mobilās aplikācijas no visas pasaules

Komentēt

Cīsiņu kari, atgādinājumi par nāvi un citi dīvaini izstrādājumi.

1. Nothing

Nothing
Šī, iespējams, ir viena no dīvainākajām aplikācijām, jo tā nedara vispār neko. Tu vienkārši skaties ekrānā un redzi “Neko”.  

iOS.
Android.
Komentēt

2. Treadmill Finger Workout

Nav laika sportam? Pieskaries pogai un trenējies! Aplikācijā var redzēt, cik kilometrus ir noskrējuši tavi pirksti, kā arī salīdzināt rezultātu ar citiem spēles dalībniekiem.  

iOS.
Android.
Komentēt

3. Places I’ve Pooped

Places I’ve Pooped
Aplikācija, kura ļauj piefiksēt, kur un kad esi devies uz tualeti, tādā veidā sacenšoties ar draugiem. Kurš ir apmeklējis vairāk tualešu? Ar rezultātiem var dalīties arī sociālajos tīklos. 

iOS.
Android analogs.
Komentēt

4. Bleep Button

Bleep Button
Šis domāts visiem tiem, kam grūti pateikt kādu lamuvārdu, bet dažreiz nekas cits neatliek. Vienkārši pieskaries sarkanai pogai un tā izcenzēs tavu runu.

iOS.
Android.
Komentēt

5. S.M.T.H.

Aplikācija visiem tiem, kas nezina, ar ko sevi aizņemt. Vienkārši mētā telefonu un SMTH paziņos, cik augstu tu to esi uzsviedis. Vai tas ir tā vērts?

Pieejams tikai Android.
Komentēt

6. Couple

Couple
Laikam ļoti nepieciešama aplikācija - individuāls mesendžers pārīšiem - jo citu sarakstes iespēju ir par maz. 

iOS.
Android.
Komentēt

7. Hold On!

Hold On!
Absurds izaicinājums - kurš ilgāk noturēs pirkstu uz pogas. Iedvesmojošas sacensības. 

iOS.
Android.
Komentēt

8. Yo.

Yo.
Aplikācija ļauj nosūtīt “Yo.” ikvienam lietotājam.

iOS.
Android.
Komentēt

9. iBeer

iBeer
Gribi iedzert aliņu, bet nedrīkst? Lejuplādē aplikāciju un dzer kopā ar draugiem vai cilvēkiem no dažādām pasaules malām. Aplikācijā vari izvēlēties aliņu, (arī šampanieti, vīnu, šņabi un citus dzērienus) kompāniju, kā arī dalīties ar bildēm.

iOS.
Android.
Komentēt

10. Is it dark outside?

Is it dark outside?
Vēlies uzzināt, kas notiek ārā, bet celties un taisīt vaļā aizkarus ir slinkums? Tad šī aplikācija ir domāta tieši tev. Tā atklās patiesību par to, kas notiek ārā. Vai tur valda tumsa, vai spīd saule.

iOS.
Android.
Komentēt

11. Type n Walk

Esi tehnoloģiju zombijs un dažreiz pat nespēj pacelt skatienu, lai pārietu pāri ielai? Te būs risinājums. Jāteic gan, ka daudzi lietotāji nav apmierināti ar šo aplikāciju, jo tā nefiksē kustīgus priekšmetus, piemēram, mašīnas. 

iOS.
Android analogs.
Komentēt

12. Hodor Keyboard

Hodor Keyboard
Tie, kas skatās seriālu "Troņu spēle", zina varoni Hodoru, kurš mācēja tikai vienu vārdu. Šī klaviatūra ļauj ievadīt tekstu, kas iztulkos vārdus Hodora valodā.  

Android.
iOS analogā vari parunāt ar Hodoru.
Komentēt

13. Touch-Wood

Touch-Wood
“Kad notiek kaut kas slikts, tu uztraucies vai ciet no depresijas, atver pielikumu, pieskaries ekrānam un nolasi Touch Wood burvju vārdus,” raksta izstrādātāji. Ja esi māņticīgs, tad laikam noderēs.

iOS.
Android analogs.
Komentēt

14. LookFor – Find Friends!

LookFor – Find Friends!
Veltīts visiem tiem, kas koncertos un pasākumos bieži pazaudējas. Atver pielikumu, pacel augšā roku un mirgojošs ekrāns palīdzēs tevi pamanīt. Ņemot vērā, ka aplikācija ir maksas, tad rodas jautājums, vai tas tiešām ir tā vērts. Telefonā ir arī citas opcijas, kas pūlī palīdzes atrast draugu.

iOS.
Android.
Komentēt

15. Sausage Legend

Šīs spēles izstrādātāji noteikti ir cīsiņu fani. Cita izskaidrojuma šai aplikācijai vienkārši nav, jo kāpēc gan jāizdomā virtuāla cīsiņu kauja? 

iOS.
Android.
Komentēt

16. iShaver

iShaver
Elektriskais skuveklis visā savā krāšņumā. Tikai nedaudz virtuāls un nedaudz bezjēdzīgs. Vienkārši pieskaries pogai, pieliec telefonu pie bārdas un ekrānā sāks birt virtuāli mati. 

iOS.
Android analogs.
Komentēt

17. Milk The Cow

Milk The Cow
Kāpēc gan lai nepaslauktu govi? Lejuplādē aplikāciju un piepildi pilnus spaiņus ar govs pienu, ja tev tas nešķiet dīvaini un varbūt nedaudz pretīgi.

iOS.
Android.
Komentēt

18. Pimple Smack

Pimple Smack
Dažiem cilvēkiem uz sejas nav nevienas pumpiņas, taču viņiem ļoti patīk tās izspiest. Ja tavā draugu lokā ir šāds fanātiķis, tad pastāsti par šo spēlīti.

iOS.
Android analogs.
Komentēt

19. $1000000

$1000000
Šī aplikācija palīdzēs tev saskaitīt miljonus. Vari izvēlēties summu un sākt skaitīt. Lai veicas!

Pieejams tikai iOS.
Komentēt

20. WeCroak

WeCroak
Šī aplikācija tev atgādinās par nāvi piecas reizes dienā. Pats briesmīgākais ir tas, ka nekad nevar zināt, kad tas īsti notiks, jo paziņojumi izlec negaidīti, piemēram, sēžot randiņā, klausoties iecienītāko dziesmu vai slimojot mājās.  

iOS.
Android.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru