Radīts tālrunis, kas pasargā bērnus no sociālo tīklu negatīvās ietekmes

Komentēt

Šis ir piemērots ne tikai bērniem, bet arī nopietniem darba cilvēkiem, kuri vēlas ietaupīt laiku.

Vecāki uztraucas par telefonu ietekmi uz bērniem un bieži prāto, kāds vecums ir piemērots, lai iegādātos viņu pirmo telefonu. Viedtālruņi nemaz nav tik kaitīgi un atkarību izraisoši - daudz lielāka uzmanība jāpievērš sociālo tīklu pieejamībai, jo tie rada atkarību un pieejamais saturs var neatbilst bērnu vecumam.

Bruklinas startaps “Light” radījis risinājumu vecākiem, radot iespēju sazināties ar atvasi, kamēr ir šķirti, tajā pat laikā pasargājot bērnu no nelabvēlīga, nepiemērota satura internetā un sociālo mediju radītās atkarības. Ar jauno Light Phone 2 var veikt zvanus un rakstīt īsziņas, tādējādi bērnam nebūs vēlme lietot telefonu pārlieku bieži ierobežoto funkciju dēļ. Tā dizains ir stilīgs un askētisks.

 

Atradīsi tikai nepieciešamās funkcijas: zvanus, īsziņas, modinātāju un iestatījumus. Jaunākais Light Phone pieejams melnā vai baltā krāsā ar matētu ekrānu.

 

Light Phone nav radīts tikai bērniem - no viedtālruņa atteikties un ikdienas vajadzībām lietot telefonu tikai ar nepieciešamākajām funkcijām vēlas arī pieaugušie, turklāt šāds telefons ir piemērots arī vecāka gada gājuma cilvēkiem.

 

Reklāmas kampaņā ražotāji saka: “Mēs esam cilvēki, mēs atgūstam savu dzīvi”. Tādējādi kultivējot un atbalstot ideju, ka fotogrāfiju uzņemšana un ievietošana Instagram vai Facebook, kā arī nepārtrauktā vēlme sazināties ar draugiem un ģimenes locekļiem sociālajos tīklos atņem lielu daļu dzīves. Aprēķinot, cik daudz laika dienā pavadi, lasot jaunākās ziņas un aplūkojot paziņu ierakstus sociālajos medijos, sapratīsi, ka patiesi zaudē daļu savas dzīves - laiku, kurā varētu apgūt ko jaunu, apciemot vecvecākus vai nodoties fiziskām aktivitātēm.

Nākamā gada aprīlī tiks izsūtīti pirmie iepriekšpārdošanā pasūtītie telefoni. Līdz šim brīdim ir veikti jau 3000 pasūtījumu, un telefona cena ir no 250 ASV dolāriem.

Avots: indiegogo, abcnews.go.

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru