TESTĒJAM: latviešu radīta hiperrealitātes spēle, kura pārspēj līdzšinējo VR pieredzi

Komentēt

Varam lepoties, ka VR spēļu pieredzē sasniegts jauns līmenis. Un to visu izstrādā arī tepat Latvijā!

Par virtuālās realitātes iespējām dzirdējuši ir vismaz 90% Latvijas iedzīvotāju. Daudziem no mums ir bijis tas prieks to pieredzēt arī uz savas ādas. Amerikāņu kalniņi, slēpošanas trases un citas aizraujošas spēles ar VR brillēm sniedz pavisam citādu spēlētāja pieredzi un izaicinājumu cilvēka vestibilārajai sistēmai.

Tomēr diez vai būsi izmēģinājis kādu no šīm spēlēm hiperrealitātē. Tā ir virtuālā telpa, kurā nebūsi viens, bet gan ar partneri, turklāt šķitīs, ka atrodies šķietami reālā vidē, bet tas nav pats labākais. Kā būtu, ja telpa, kurā tu patiesi atrodies, izskatās tieši tāpat VR brillēs, kura ir piepildīta ar fantāzijas elementiem vai virutālā pasaule pielāgotos pie reālās vides?

 

Bez komandas biedra galā netiksi

Fenikss Fun komandai bija forša iespēja būt vieniem no pirmajiem, kuri izmēģina jaunākos tehnoloģiju brīnumus, apciemojot latviešu spēļu izstrādes uzņēmumu MadSword un izmēģinot viņu jaunāko veikumu - hiperrealitātes spēli TowerHex. Tas ir izaicinājums vairākos līmeņos, kas diviem spēlētājiem jāpieveic kopējiem spēkiem, atrodoties īpaši iekārtotā istabā, līdzīgi kā Escape Room. Tiesa, atšķirība ir tāda, nekas nav jāmeklē telpā, bet gan virtuālā spēlē.

Iedomājies, ka esi fantāziju pasaulē, kur tev jāglābj iedzīvotāji no ļaunuma. Lai to izdarītu, nepieciešams iziet vairākus spēles līmeņus. Šeit ir gan maģija, gan loģika un vienkārša veiklība. Vairāk gan neko priekšā teikt nedrīkst, lai nezaudētu interesi. 

Spēles treileri noskaties šeit:

 

Ja arī tu ar draugiem gribi izbaudīt jaunu virtuālās spēles pieredzi, meklē to Mysteria telpās. 

 
 

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru