12 izaicinājumi 30 dienām, kas palīdzēs šogad dzīvot labāk

Komentēt

Sācies jauns gads - jaunas iespējas sevi pilnveidot, dzīvot veselīgāk un būt laimīgākam!

Piedāvājam tev labākos un interesantākos 30 dienu izaicinājumus latviešu valodā. Katru mēnesi vari izvēlēties, kā gribi sevi izaicināt. Ar šiem tev pavisam noteikti izdosies progresēt veselības, fiziskās sagatavotības un noskaņojuma ziņā. Lai veicas!

1. Laimes izaicinājums.

Laimes izaicinājums.
Katru dienu izpildi vienu uzdevumu. Vari tos pildīt pēc kārtas vai arī izvēlēties, ko konkrētajā dienā vēlies darīt. Galvenais - tiešām pildi uzdevumus 30 dienas pēc kārtas, lai labi sajustu izmaiņas noskaņojumā.
Komentēt

2. Veselības izaicinājums.

Veselības izaicinājums.
Arī šajā izaicinājumā vari izvēlēties vai pildīt visu pēc kārtas dotajā secībā vai uzdevumu kārtību izdomāt pats. Atceries, ka tie jāveic mēneša garumā, un apsolām, ka jutīsies labāk!
Komentēt

3. Fitnesa izaicinājums iesācējiem.

Fitnesa izaicinājums iesācējiem.
Šajā izaicinājumā gan secību nevajadzētu jaukt un nepieciešams sekot līdzi dotajam grafikam, lai sevi nepārslogotu. Atceries, ka vingrošanas mērķis ir ne tikai spēcīgāks ķermenis, bet arī laba pašsajūta, tāpēc seko līdzi tam, vai vingrojumi tev nav par grūtu un atbilst fiziskajai sagatavotībai.
Komentēt

4. Jaunas valodas izaicinājums.

Jaunas valodas izaicinājums.
Šajā izaicinājumā jāseko līdzi dotajai secībai. Vislabāk, ja šim ierīkosi speciālu kladi. Iesakām izvēlēties valodu, kura tev pašam patīk un interesē, kā arī rūpīgi pildīt dotos uzdevumus dienu pēc dienas.
Komentēt

5. Veģetārais izaicinājums.

Veģetārais izaicinājums.
Šis būs piemērots visiem gaļas cienītājiem, kuriem šķiet, ka bez šī dzīvnieku valsts produkta viņi neiztiktu, jo tas vairāk fokusējas uz augu pasaules produktu integrēšanu uzturā, un mazāk uz krasu gaļas patēriņa samazināšanu. Tāpēc tas ir salīdzinoši viegls izaicinājums, ja runājam par grūtībām atteikties no gaļas. Pildot šos uzdevumus, tu un tavs organisms nejutīs krasas izmaiņas uzturā, jo tava diēta tiks ietekmēta ļoti pakāpeniski. Seko uzdevumu dotajai kārtībai, un jutīsi, ka izmainīt ierasto uzturu nav nemaz tik grūti.
Komentēt

6. Labestības izaicinājums.

Labestības izaicinājums.
Šis izaicinājums būs lielisks pierādījums tam, cik daudz laba pasaulē var izdarīt viens cilvēks, tai skaitā tu, un cik labi tas var likt pašam justies. Uzdevumus vari pildīt sevis izvēlētā secībā, atzīmējot izdarīto.
Komentēt

7. Tīrības izaicinājums.

Tīrības izaicinājums.
Pirmie astoņi domāti virtuvei, nākamie četri vannas istabai, nākamie septiņi viesistabai, nākamie septiņi guļamistabai. Katru dienu izpildot vienu uzdevumu, ar katru nedēļu redzēsi, cik sakoptāka top tava māja, nemaz nepieliekot milzīgas pūles. Uzdevumus vari pildīt jebkādā secībā, un izaicinājumu atkārtot ne vienu reizi vien.
Komentēt

8. Presītes un pietupienu izaicinājums.

Presītes un pietupienu izaicinājums.
Izaicinājums domāts motivētajiem, kuri gatavi pasportot. Katru dienu veic 3 vingrojumus - parasto vēderpresi ar kājām pie grīdas, vēderpresi saliecot kājas un pietupienus. Katrai dienai ir noteikts konkrēto vingrinājumu skaits. Šajā izaicinājumā noteikti seko līdzi dotajai secībai, un atceries, ka nevajag pārspīlēt, darot pāri savām spējām. Galvenais ir justies labi!
Komentēt

9. Mierīga prāta izaicinājums.

Mierīga prāta izaicinājums.
Izaicinājums noderēs tiem, kuri bieži jūtas nomākti, pārāk pakļauti stresam vai ilgojas pēc labāka un mierīgāka noskaņojuma. Vislabāk šis izdosies, ja ierīkosi kladi. Tā būs piepildīta ar pozitīvām domām, kuras varēsi pārlasīt, lai justos labāk. Vari pildīt jebkādā secībā.
Komentēt

10. Atspiedienu izaicinājums.

Atspiedienu izaicinājums.
Šeit rūpīgi jāievēro dotā secība. Izaicinājums domāts tiem, kuri ir gatavi strādāt pie tā, uzlabotu fizisko formu. Seko līdzi tam, vai vingrojumi tev nav par grūtu un atbilst fiziskajai sagatavotībai. Ja jūti, ka šis tev ir par traku, vari proporcionāli samazināt atspiedienu skaitu katrai dienai.
Komentēt

11. Sevis uzlabošanas izaicinājums.

Sevis uzlabošanas izaicinājums.
Arī šim noderēs kladīte, kurā izpausties. Izaicinājums palīdzēs saskatīt sevī labo, progresēt attiecībās ar sevi un citiem, uzlabot noskaņojumu, kā arī sakārtot sevi fiziski un morāli.
Komentēt

12. Planka jeb balsta uz elkoņiem izaicinājums.

Planka jeb balsta uz elkoņiem izaicinājums.
Izaicinājums domāts tiem, kuri ir gatavi strādāt pie tā, lai iegūtu tvirtāku augumu. Uzdevumi noteikti jāpilda dotajā secībā. Seko līdzi tam, vai vingrojumi atbilst fiziskajai sagatavotībai.
Komentēt

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru