11 policisti izvada džeku no lidmašīnas 1 ļoti amizanta iemesla dēļ

1 komentārs

Viņu nopratināja FIB un draudēja ar cietumsodu, solīja atņemt ASV vīzu un tiesības lidot ar American Airlines.

Interneta slavenībai Žeromam Žāram (Jerome Jarre) šī nopietnā saķeršanās ar varas iestādēm sanāca viena smieklīga iemesla dēļ - savā reisā no Meksikas uz Maiami viņš bija nolēmis mazliet kliedēt garlaicību, uzvelkot peldbikses un piepūšamo riņķi. Kvā kvā!

Protams, ka pēc nopratināšanas FIB viņu tomēr palaida! Žeroms visplašāk pazīstams, kā Vine zvaigzne - cilvēks, kuram šajā sociālajā tīklā ir visvairāk sekotāju. Lūk, kompilācija ar viņa Vine video:

Viņš bija viens no pirmajiem Vine lietotājiem un trīs mēnešus pēc šī servisa palaišas publicēja video: "Kāpēc visi baidās no mīlestības?", kurš kļuva par pirmo Vine viral klipu.

Žeroms ir dzimis Francijā, bet 19 gadu vecumā viņš viens pats devās meklēt laimi uz Ķīnu, kur apguva gan ķīniešu, gan angļu valodu un uzsāka vairākus veiksmīgus biznesus. Vēlāk viņš pārcēlās uz Toronto, sākotnēji turpināja nodarboties ar uzņēmējdarbību, paralēli pievēršoties savai interneta slavenības karjerai. Kad Žeroms juta, ka bizness viņam atņem laiku, viņš to pameta un pilnībā pievērsās Vine.


Vērts izlasīt
Komentāri