Šajā automazgātuvē strādā 35 cilvēki ar autismu. Un tas ir lieliski!

Komentēt

Paldies, šādi gadījumi atjauno ticību cilvēcei.

Rising Tide automazgātuve nu kļuvusi par vienu no populārākajām Floridā, patiecoties faktam, ka no 43 darbiniekiem 35 ir autisms. Šis stāsts aizsākās kā vienas ģimenes vēlme ne tikai mainīt sabiedrības attieksmi, bet arī piedāvāt savam dēlam pilnvērtīgu dzīvi.

Pateicoties darbam Rising Tide cilvēki ar autismu iegūst pašpārliecību - apziņu, ka viņi spēj kaut ko darīt, un nav nolemti sēdēšanai mājās. Savā darbavietā viņiem ir sociāla dzīve un iespēja izbaudīt prieku, ko sniedz padarīts darbs. Turklāt liela nozīme ir arī tam, ka jebkurš cilvēks, kurš atved savu auto uz Rising Tide var pārliecināties, cik rūpīgi darbinieki šeit strādā.

Šī nav vienīgā reize, kad tikušas novērtētas autistu darbaspējas. Piemēram, vācu IT kompānija SAP ir paziņojusi, ka līdz 2020. gadam vēlas pieņemt darbā 650 cilvēku, kam ir autisms. Savu lēmumu viņi pamatojuši ar to, ka vēlas darbiniekus, kuri domā citādi. Turklāt kāda amerikāņu IT testēšanas kompānija ULTRA Testing pagājušajā gadā paziņoja, ka turpmāk darbā pieņems tikai autistus.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru