VIDEO: Latviešu skolēns izveido sirsnīgu apsveikumu Latvijai dzimšanas dienā. Noskaties!

Komentēt

Atbalstām Mārtiņu, skatāmies viņa video un dalāmies ar draugiem!

Starp citu, Jelgavas 4. vidusskolas skolēna Mārtiņa Tomsona apsveikums pagājušogad bija viens no pašiem, pašiem labākajiem - to atzina pat mūsu valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Lūk, paša Mārtiņa vēstījums:

“Labdien!

Mani sauc Mārtiņš Tomsons. Es mācos Jelgavas 4. vidusskolā 12.klasē. Jau trešo gadu pēc kārtas esmu izveidojis video apsveikumu Latvijai dzimšanas dienā.

Šajā video es esmu uzrunājis cilvēkus, kuru darbs Latvijas labā ir ļoti liels un dižs. Viņu darbs runā pats par sevi. Mēs esam maza valsts, bet ļoti gudra un stipra. Mēs jūtam lielu spēku no savām saknēm. Varbūt mūsu spēks, enerģija, izturība un gudrība ir ierakstīta Lielvārdes jostas rakstos? Intervējot šos cilvēkus, es jutu viņiem apkārt tik daudz pozitīvas iedvesmas un gaismas.

Mācītājs Gustavs Bergmanis pirms 200 gadiem ir teicis, ka Latvija nav bēdu ieleja, ka Latvija ir Paradīzes dārzs. Latvija ir bagāta zeme , tā ir bagāta ar savu skaistumu, ar briedumu, ar spējām, ar talantiem, ar varēšanu, ar gribēšanu. Dievs mums šo dārzu ir dāvājis, bet mums tas ir uzticēts, lai mēs to uzturētu, koptu un pilnveidotu. Bez darba tas nav iespējams. Visa pamatā ir Darbs. Ikviens mūsu mazais ikdienas darbiņš iestīgojas valsts lielajā darbā. Un tas rada mūsu Latviju skaistu, sakoptu, stipru un atpazīstamu visā pasaulē.

Es esmu lepns par savu tautu, par savu Latviju. Es zinu, ka tā var sasniegt ļoti daudz. Mēs visi kopā varam izdarīt lielus darbus. Uzdrīkstēsimies sapņot! Nebaidīsimies iznēsāt savas idejas sirdī! Brīvas Latvijas ideja arī eksistēja tikai pārdrošu dzejnieku sapņos. Neļausim nevienam nozagt savus sapņus! Mūsu zemes nākotne būs tik liela, cik lieli būs mūsu sapņi un darbi!”

 


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru