Indijā arestēts balodis. Pakistānas spiegs!

Komentēt

Vismaz indieši tā doma, ka viņš ir no Pakistānas.

Pēc tam, kad pērn visu pasauli pāršļāca ziņa, ka ASV noklausoties dažādu valstu līderu telefonsarunas, likās, ka tuvāko pāris gadu laikā lielāks spiegu skandāls nav iespējams. Izrādās – ir gan, turklāt tas notika nevis Eiropā vai Ziemeļamerikā, bet gan Indijā, kur noķerts un apcietināts kāds bezkaunīgs spiegu balodis no Pakistānas.

Nelietīgais putns šobrīd ir apsūdzēts par centieniem iefiltrēties Indijā un spiegot tās kaimiņu pakistāniešu labā. Pagaidām gan ieslodzīšana notikusi, neņemot vērā cilvēktiesības (varbūt šādā gadījumā pareizais jēdziens būtu baložtiesības?), jo tiešu pierādījumu, ka putns būtu spiegs, nav – tik vien kā uzraksts urdu valodā uz viņa spārna, kam pievienots telefona numurs no Pakistānas.

“Šis ir ļoti rets gadījums, putni no Pakistānas šeit nejauši neiemaldās, iespēju, ka šis ir īpaši stilīgs, notetovēts balodis, noliedza Indijas policijas pārstāvis Rakešs Sings. “Pašlaik es rūpējos par balodi, bet esmu gatavs visam, kas būs jādara. Tā nebūt nav pirmā reize, kad šajā apvidū noķeram viņu spiegus, tā kā rīkosimies atbilstoši apstākļiem."

Likumsargs gan nespēja paskaidrot, ko tieši darīs, taču izklausās tas gana biedējoši, lai mēs sāktu satraukties par putniņa tālāko likteni.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru