Betmena vecāku slepkavības ainas no visām filmām vienlaikus

Komentēt

Šis ir viens no skumjākajiem brīžiem jebkurā no stāsta ekranizācijām.

Betmens neapšaubāmi ir viens no slavenākajiem un iemīļotākajiem supervaroņiem. Par viņu uzņemtas vairākas filmu sērijas, bet pirms tam viņš parādījies neskaitāmos komiksos. Video redzama viena no nezūdošajām ainām – Betmena vecāku nāve, kas iekļauta visās stāstu versijās. Šī slepkavība ir viens no iemesliem, kāpēc dēls izvēlējās uzvilkt masku.

Martas un Tomasa Veinu slepkavība, ko pieredzēja viņu dēls, atstāja nezūdošu iespaidu uz Brūsu.

Tieši bāreņa statuss lika Brūsam pavadīt savu atlikušo dzīvi cīnoties pret noziedzību dzimtajā Gothemas pilsētā. Izmantojot vecāku atstāto naudu, viņš radīja Betmena tēlu, kas, protams, bija iedvesmots no sikspārņiem.

Dažādās filmās slepkavība atšķiras.

Tima Bērtona filmā “Betmens” (1989), šāvējs kļuva par Betmena lielāko ienaidnieku un pasaules visslavenāko superļaundari – Džokeru. Mums pazīstamajā “Betmens: Sākums” (2005), šāvienu rada kāds parasts zaglis, kuram Brūss vēlāk cenšas atriebties.

Betmens nav vienīgais bārenis.

Arī Supermena un Zirnekļcilvēka vecāki bija miruši. Bet gandrīz katram supervaronim un superļaundarim ir savs traģiskais stāsts, kas liek skatītājam just līdzi, kā arī paskaidro vēlmi uzvilkt masku un iet cīnīties pilsētas ielās.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru