Palaidi garām? Noskaties Maira Brieža un Saimona Valilija cīņu šeit

2 komentāri

Tas bija ātri un pārliecinoši!

Mairis Briedis (21-0, 18KO) savā pirmajā cīņā Lielbritānijā trešajā raundā ar tehnisko nokautu sakāva vietējo bokseri Saimonu Valiliju (9-1, 2KO) un saglabāja perfektu uzvaru bilanci.

Pirmajā raundā Mairis Briedis sāka visai piesardzīgi, un Valilijs izcēlās ar precīzu sitienu tieši pa Brieža degunu, iegūstot iniciatīvu. Raunda izskaņā Briedis iesaistījās asā sitienu apmaiņā ar pretinieku, bet otrā raunda sākumā Valilijs izmantoja situāciju un iesita Briedim pa pakausi, saņemot tiesneša brīdinājumu par neatļautu sitienu.

Cīņas sākums Briedim nebija izdevies, taču otrā raunda vidū viņš pamazām pārņēma iniciatīvu un devās taktiskā uzbrukumā, vienā epizodē arī ar spēku nogrūžot pretinieku uz grīdas. Valilijs pašā raunda izskaņā arī izlaida cauri Brieža sitienu ar kreiso roku un tikai ar pūlēm noturējās kājās un sagaidīja raunda izskaņu, turklāt jau ceļā uz savu stūri neapmierinātībā pagrūda Briedi.

Trešajā raundā Briedis turpināja iesākto, turklāt arvien biežāk trāpīja sitienus pa pretinieka ķermeņa korpusu. Pienāca laiks arī pirmajam nokdaunam, no kura Valilijs gan bez lielām problēmām paspēja piecelties. Tuvojoties raunda beigām, Valilijs jau vairs tikai aizstāvējās un centās izturēt līdz zvanam, taču Briedis neļāva viņam atgūties un ar asu sitienu sēriju piespieda mača tiesnesi pārtraukt maču ar tehnisko nokautu, jo brits vairs nespēja aizstāvēties.


Vērts izlasīt
Komentāri