Īpašas brilles piešķir cilvēkam Terminatora redzi

1 komentārs

Kurš gan nav vēlējies sajusties kā Ārnijs?

Mēneša beigās norisināsies ikgadējais Šanhajas autošovs, kura ietvaros viena no pasaules stilīgākajām autobūves kompānijām 'Mini' gatavojas prezentēt jauno 'Mini Augmented Vision' konceptu, kas, ļoti iespējams, uz visiem laikiem izmainīs to, kā mēs uztveram braukšanu ar auto.

Jaunais projekts savā būtībā ļoti līdzinās 'Google Glass', tikai paredzēts autobraucējiem, kuriem uz briļļu stikliem tiks projecēta navigācija, informācija par satiksmi, ceļa zīmes, ziņojumus no telefona un palīdzēt noparkoties, rādot attēlus no mašīnas aizmugurē ievietotas kameras.

 

Visas iepriekšminētās fīčas gan nobāl briļļu galvenās papildiespējas priekšā - X staru skatam. Jā, tieši tā - brillēs ir iebūvēts arī kas līdzīgs rengenredzei. Tās būs aprīkotas ar iespēju projecēt mazus objektus, zemi un citas lietas ap mašīnu arī caur tās sienām, un viennozīmīgi uzlabos ceļu satiksmes drošību.

Kad šis projekts nonāks pārdošanā nav zināms, bet tā kā koncepts jau ir gatavs, varam cerēt uz nemaz ne tik ilgu gaidīšanu. Jo šis ir tā vērts, lai gaidītu!


Vērts izlasīt
Komentāri