VIDEO: Musiqq iedzied negaidītu "Debesis iekrita" versiju pie Skuteļa

Komentēt

Un līdz ar to viņi vēlas tev kaut ko atgādināt.

Pusnakts šova septiņos komanda radīja vārdus populārājai dziesmai un puiši labprāt piekrita to iedziedāt. Jaunā versija radusies, atgādinot autobraucējiem, ka riepu mainīšanas laiks tuvojas - nedariet to pēdējā brīdī.

Oficiālais datums, kad obligāti vieglajam auto jābūt ziemas riepām ir 1. decembris (līdz 1. martam), bet, ja izvēlies riepas ar radzēm, tās var uzlikt jau no 1. oktobra (līdz 1. maijam). Taču pieredze rāda, ka vismaz divu iemeslu dēļ ir vērts uzlikt ziemas "apavus" savam auto agrāk par 1. decembri. Pirmkārt, tādējādi var izvairīties no rindām servisos. Otrkārt, nereti slidens laiks un slapjš sniegs epizodiski mūs pārsteidz arī pirms 1. decembra. Ja nevēlies tādēļ atstāt savu auto mājās, padomā par ziemas riepām laicīgi.

2016. gadā pirmais slapjais sniegs parādījās oktobra vidū atsevišķās vietās Latvijā, bet oktobra beigās jau lielākā daļā valsts teritorijas. Turklāt 4. novembrī Rīgā (protams, negaidīti) izveidojās 23 centimetru bieza kārta. Tajā dienā pilsētā un tās apkaimē tika reģistrētas aptuveni 100 autoavārijas.

Bet "Pusnakts šovu septiņos ar Jāni Skuteli" vari skatīties vietnē Straume LMT. Pilnu raidījumu ar grupu Musiqq varēsi redzēt nākamnedēļ, pirmdien, 23. oktobrī no 19:00 vakarā. Bet šovakar, 16. oktobrī jaunas sērijas ar digitālās pasaules guru Artūru Medni un Jaunā Rīgas teātra aktieri Vili Daudziņu.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru