Di Kaprio pēc 'Oskara' iegūšanas velta spēcīgus vārdus pasaules iedzīvotājiem

Komentēt

Aktieris sev doto laiku izmantoja, lai runātu par klimata problēmām.

Pazīstamais Holivudas aktieris Leonardo di Kaprio naktī uz pirmdienu saņēma savu pirmo Oskara balvu karjerā. Viņš līdz šim panākumam gaidīja 22 gadus, kad tika nominēts pirmo reizi. Šogad filmas The Revenant tēlojums pēc žūrijas domām bija tik izcils, ka di Kaprio pārliecinoši uzvarēja nominācijā "Labākais aktieris." Savā uzrunā vairāk laika viņš veltīja dažādām problēmām pasaulē, kas aizkustināja miljoniem cilvēku visā pasaulē.

"Veidojām filmu, lai parādītu cilvēka attiecības ar dabas pasauli. Tās pašas dabas, kas pagājušajā gadā piedzīvoja lielas pārmaiņas - 2015. gads tika atzīts par karstāko gadu meteoroloģiskos novērojumu vēsturē. Mums filmā bija nepieciešamas ainas ar daudz sniegotām vietām, tās viegli nevarējām atrasts, tāpēc bijām spiesti filmēties planētas pašos Dienvidos," teica di Kaprio.

"Klimata pārmaiņas ir reālas. Tas viss notiek tieši šobrīd. Mums ir jāapvienojas, lai to mainītu. Mums ir jāatbalsta pasaules līderi, kuri nerunā tikai par piesārņojumiem, bet iestājas par visu cilvēci, par pasaules pamatiedzīvotājiem un miljardiem trūcīgu cilvēku, kurus šie procesi ietekmē. Par līderiem, kuri iestājas par mūsu bērnu bērniem un par tiem cilvēkiem, kuru balsis ir noslīcinājusi citu politiskā kāre," stāstīja di Kaprio.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru