Fredis ālējas jaunās "Labvēlīgā tipa" dziesmas videoklipā

Komentēt

"Kā iet? - Normāli." Šķiet, ka dziesma ir ne par ko un vienlaikus - par mums visiem.

Tieši vasaras sākumā grupa LABVĒLĪGAIS TIPS piedāvā klausītājiem un saviem faniem jaunā albuma KASTE visvairāk pieprasītās dziesmas FRĀZES videoversiju. Tā jau kļuvusi par hītu koncertos vēl pirms oficālās izsludināšanas.

Kā komentē paši grupas dalībnieki: "Absolūti netipisks gabals mums, un varbūt tāpēc mums pašiem arī patīk. Dziesmas tekstam un video nevajag meklēt zemtekstus un loģiku, kuras tur nav. Kaut gan par iedvesmu jāpateicas multimāksliniekam Kasparam Binemanim, kurš kādreiz prātoja, ka ideāli būtu nonākt līdz tādam apziņas, ķermeņa, fiziskajam un garīgajam stāvoklim, lai varētu pārtikt tikai no svaiga gaisa."

Par dziesmas melodiju parūpējušies Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, par tekstu – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”, kuru ieguldijums un pieredze šī žanra mūzikas tapšanā ir nenovērtējama.

Dziesmas videoversiju filmēja, režisēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem mūziķiem Latvijā, tostarp ar duetu Olas un grupu Singapūras satīns u.c. Vēl īpašs paldies Kārlim Ezergailim, Ditai Druķei, veikalam Mans drēbju skapis un sabiedrībai Gaco.

Atgādināsim, ka gan šī, gan citas Labvēlīgā Tipa populārākās dziesmas skanēs grupas koncerttūrē Sudrabkāzas, kas šā gada rudenī izskanēs vairākās Latvijas pilsētās un ar grandiozu šovu 27.oktobrī noslēgsies Arēnā Rīga.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru