Slēptā kamera atklāj stulbu netaisnību, ar kuru mēs visi saskaramies ikdienā

1 komentārs

Un tam nav nekāda sakara ar ādas krāsu vai reliģiju.

Ja tu iepērcies internetveikalos, ik pa laikam tev noteikti ir nācies sastapties ar tādu nelietību, ka taisni to, ko tev gribas un vajag visvairāk, tu nevari nopirkt, jo.. dzīvo Latvijā. Vai Bulgārijā. Vai Zviedrijā. Īstenībā droši vien esi manījis to arī tad, ja internetā neiepērcies – tā, piemēram, daudziem YouTube video liegta piekļuve, jo neatrodies "pareizajā" valstī. Kas ir ļoti muļķīgi un kaitinoši. Vēl kaitinošāk ir tikai tad, ja pirkt kāroto mantu vari, bet dzīvesvietas dēļ tev par to jāmaksā lielāka summa, un tam pat nav nekāda sakara ar pasta pakalpojumiem. Āāāā!

Par laimi, kaitinoši tas šķiet ne tikai mums, bet arī Eiropas Patērētāju organizācijai, kura uzņēmusi amizantu video ar slēpto kameru, kas novietota beķerejā. Piedod, bulgāru meitene, bet bulgāri maizi pirkt nedrīkst, hahaha!

Taču skarbajam jokam ir labs un cēls iemesls – tas vērš Eiropas iedzīvotāju (tātad, arī tavējo) uzmanību uz Eiropas Parlamentā iesniegtajiem projektiem likumu izmaiņās, kas paredz, ka vienotā tirgū jāuzvedas, galu galā, kā vienotā tirgū, un jābeidz čakarēt citu valstu cilvēki tikai tāpēc, ka viņi dzīvo citā valstī. EPO arī rosina parlamentu meklēt jaunus risinājumus, kā veikt paku piegādi starp ES valstīm, lai paātrinātu procesu un samazinātu izmaksas. Kopumā: ļoti laba iniciatīva.

Vairāk vari uzzināt šeit. Nepacietīgi gaidām rezultātu!

 


Vērts izlasīt
Komentāri