Radītas Holivudas cienīgas reklāmas par Rīgu. Ļoti gaumīgi!

6 komentāri

Tās ļauj iepazīt Rīgu no dažādu rīdzinieku acīm.

Iespaidīgās reklāmas izveidojis oficiālais pilsētas tūrisma portāls Liveriga.com. Paredzams, ka drīzumā šīm trīs sērijām pievienosies vēl divas.

Sieviešu blogera pieturvietas.

Stāsta apraksts: Iepazīsti grezno Rīgas pusi sieviešu dzīvesstila blogera pavadībā. Viņš Tevi zirga mugurā aizvedīs uz apslēpto sieviešu pasauli pašā Rīgas sirdī, kur Tu piedzīvosi luksusa šopingu, ekstravagantu atpūtu labākajā spa un izsmalcinātu izklaidi, kad saule norietējusi. Sagatavojies būt dievināta un dievināt šo pilsētu, kas liks tirpām skriet pār Tavu muguru. 

Mācītāja ceļš.

Stāsta apraksts: Mistiskā Rīgas mācītāja ceļi ir grūti izdibināmi. Kopā ar viņu Tu dosies iepirkties nakts tirgū, pieredzēsi iesvētības un pusnakts sprediķi greznā vīna bārā. Viņš ņems Tevi līdzi pārraudzīt pilsētu no skatu torņiem un atpūsties parkā ar ekstrēmiem skeiteriem. Rīgas mācītājs stiprinās Tavu ticību un ļaus noticēt Rīgas brīnumiem. 

Mežonīgais piedzīvojums ar senioru.

Stāsta apraksts: Būdama 800-gadīga pilsēta, Rīga joprojām ir jauna savā sirdī. Gluži tāpat kā Rīgas seniors – šis otrreizējas pārstrādes tīneidžeris, kurš atstās Tevi uz pauzes un pa īstam “parādīs Rīgu” ar espresso dzeršanas sacensībām un ielaušanos galeriju atklāšanas ballītēs. Tu nekad neaizmirsīsi fascinējošos skatus un jūgendstilu pat pēc tekilas, kuru seniors Tev izrakstīs kā labākās zāles atmiņas uzlabošanai. 

Vērts izlasīt
Komentāri