Siguldā jauna atrakcija pārgalvjiem: Laišanās pāri Gaujai trosē

5 komentāri

Ja ar gaisa tramvajiņu izbraukts un ar gumiju izlēkts, tagad vari izmēģināt zērgļošanu.

Gaujas senleju jau vairāk nekā 45 gadus iespējams vērot no augšas, braucot ar gaisa tramvaju un lecot ar gumiju, bet šopavasaršajā posmā ir atklāta jauna un ekstrēma izklaide – nobraucienu pa trosi gluži kā putna lidojumā konstrukcijā "Zērglis".

Tā ir Latvjā līdz šim vēl nebijusi atrakcija -  brauciens ar "zipline" (trošu ceļa) konstrukciju "Zērglis" pa gaisa trošu vagoniņa ceļu Siguldā.

Šī atrakcija domāta adrenalīna medniekiem. Kā stāsta paši atrakcijas saimnieki, brauciena ātrums esot atkarīgs no braucēja svara, bet tas varot sasniegt 50 kilometrus stundā. Nobrauciena laikā cilvēks atrodas iestiprināts speciālā konstrukcijā, guļus pozīcijā ar seju uz leju. Brauciena garums ir aptuveni 650 metru, ilgums – aptuveni minūte.

Plānots, ka ekstrēmo atrakciju varēs izmēģināt jau no 1.jūnija, kad tiks atklāta vasaras sezona arī gaisa tramvajiņam un gumijlēkšanai, taču jau tagad ir iespējams iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā gan individuālājiem, gan tandēma braucieniem. Vairāk informācijas meklē uzņēmuma mājas lapā un Facebook kontā.


Vērts izlasīt
Komentāri