Spēcīgs skaņdarbs no Artūra Gruzdiņa veltīts Lāčplēša dienai. Piedalās specvienība

10 komentāri

11. novembra ieskaņā aicinām noklausīties grupas Refleksija dziesmu Karavīrs.

Muzikālu dāvanu Latvijai simtgadē sarūpējis šova ”X Faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš – mūziķis kopā ar savu grupu ”Refleksija” un Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienību piedāvā dziesmu ”Karavīrs”.

Jaunā kompozīcija ir latvju bāleliņa vēstule mātei Latvijai un vienlaikus arī savai miesīgajai mātei. Dziesma vēstī par vīriem, kuri gatavi aizstāvēt visu, kas uz šīs zemes svēts. Dziesma ”Karavīrs” iemieso ilgas pēc neatkarības un sapņus par to.

”Saņemot piedāvājumu radīt kopīgu dziesmu no Speciālo uzdevumu vienības, mēs jutāmies ļoti, ļoti pagodināti. Tie ir cilvēki, kuri stāv sardzē par mūsu Latviju, un mums ir liels gods nu saukt viņus par saviem draugiem.

Arī mums pašiem ir sajūta, ka atgriežamies pie savām saknēm, jo grupa ”Refleksija” sākās ar dziesmu ”Patriots” tieši pirms trim gadiem, 18. novembrī. Šī patriotiskā tēma mums ir ļoti, ļoti tuva un nozīmīga,” teic grupas ”Refleksija” solists un dziesmas vārdu autors Arturs Gruzdiņš.

 ”Par speciālo operāciju karavīriem un viņu darbiem parasti netiek publiski runāts. Tāpēc vēlējāmies radīt patriotisku un motivējošu videoklipu ar labu dziesmu, kurā iekļauta virkne mums būtisku tēlu un vērtību.

Šis ir uzskatāms piemērs visaptverošai valsts aizsardzībai, kur katrs Latvijas iedzīvotājs var piedalīties mūsu gara un spēju stiprināšanā ar to, kas ir viņa stiprā puse. Arturu un citus grupas māksliniekus var minēt kā teicamu paraugu nesavtīgam atbalstam dāvanas tapšanā,” stāsta Speciālo uzdevumu vienības komandieris komandleitnants Staņislavs Leimanis.


Vērts izlasīt
Komentāri