Ļoti dīvaina, aizliegta latviešu reklāma. NSFW

Komentēt

Šo klipu pilnīgi noteikti gaišā dienas laikā pa televizoru rādīt nebūtu ieteicams.

Mums visiem ir kaut kas kopīgs! Tas ir jautājums, kas rodas, skatoties šo reklāmu: vai tā tika aizliegta pikanto kadru vai apšaubāmās aktierspēles dēļ? ;)Kompānija FindMe 2009. gadā ienāca Latvijas tirgū ar “nebijušu pakalpojumu” – mobilo sociālo tīklu, ar kura palīdzību tā lietotāji būtu varējuši noteikt savu un savu draugu atrašanās vietu.

Tā kā 2009. gadā internets telefonā nebija tik ierasta lieta, kāda tā ir šodien (sveiciens visiem, kas mūs lasa telefonos!), tad FindMe tika radīts kā mobilais tīkls (darbojas uz GPS), kurā var saslēgties draugi un komunicēt bez interneta.

Nu, labi, ja pavisam godīgi, tad pilnīgas skaidrības par to, kā tas darbojās mums nav ;) Atceramies tikai to, ka 2009. gadā mēs mobilajos tālruņos internetu lietojām ar wap adresēm.

FindMe izplatītā preses relīzē tika teikts: “Šis tīkls no ierastajām interneta vietnēm atšķiras ar to, ka tā lietotājiem, neatkarīgi no interneta pieslēguma veida, ir iespēja elektroniski komunicēt savā starpā no jebkuras vietas pasaulē vai Latvijā. Vajadzīgs ir tikai mobilais tālrunis. Tāpēc FindMe.lv ir ļoti parocīgs rīks, ja „nesēžat” visu laiku internetā, bet atrodaties kustībā un pārsvarā komunicējat, lietojot mobilo tālruni.”

Katrā ziņā ar šo reklāmu FindMe visiem uzreiz parādīja pakalpojuma vislielāko trūkumu – kurš tad vēlas lietot tīklu, ar kura palīdzību tevi var atrast gultā ar mīļāko.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru