VIDEO: Policisti "mēmajā šovā" uzmin piedzērušās tūristes viesnīcu

Komentēt

Lūk, kāds piedzīvojums atgadījies Rīgas pašvaldības policistiem šajā nedēļas nogalē. Galvenais saglabāt humora izjūtu!

Nav noslēpums, ka Rīgas pašvaldības policistiem visvairāk darba ir tieši nedēļas nogalēs, kad uz Vecrīgu dodas daudzi rīdzinieki, gan arī neskaitāmi tūristi no dažādām valstīm.

Ballīšu laikā ne viens vien ir pār mēru lietojis grādīgos dzērienus. Vieniem izklaides beidzas policijas telpās pēc dažādu pārkāpumu veikšanas, savukārt citi nokļūst bezpalīdzīgās situācijās - alkohola reibumā aizmieg uz ielas un kļūst par garnadžu upuriem vai apmaldās Rīgas ielās.

Tā arī līdzīgi notikumi norisinājušies pagājušajā nedēļas nogalē, kad Rīgas kārtības sargu redzeslokā nonāca kāda Japānas pilsone. Sieviete agrā rīta stundā pēc naksnīgām izklaidēm vecpilsētā devās atpakaļ uz viesnīcu, taču, būdama alkohola reibumā, apmaldījās. Arī pēc veiksmīgās satikšanās ar likumsargiem jaunā sieviete nespēja atcerēties viesnīcas nosaukumu, tomēr nedaudz vēlāk gluži kā mēmajā šovā attēloja kādu dzīvnieku un izdvesa dažādas skaņas, lai policisti uzminētu viesnīcas nosaukumu. Tūriste sveika un vesela nogādāta apmešanās vietā.

Lai arī tev nebūtu jāspēlē mēmais šovs ar policiju - atpūties atbildīgi!


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru