VIDEO: Kā pareizi izvēlēties motociklam ķiveri? Skaidro Timrots!

Komentēt

Ja ķiveri neesi vēl iegādājies vai uzskati, ka gribi tikt pie jaunas, tad noteikti ņem vērā raidījuma "Zebra" vadītāja Paula Timrota ieteikumus.

Teju nupat sākusies jaunā motosezona, tāpēc pilnīgi katram moča vai motorollera braucējam jāatceras ne tikai par savu spēkratu, bet arī ķiveri. Ja tādu neesi vēl iegādājies vai uzskati, ka gribi tikt pie jaunas, tad noteikti ņem vērā raidījuma "Zebra" vadītāja Paula Timrota ieteikumus.
 
Atceries, ka motocikla ķivere ir vieta, kur glabājas galva un smadzenes. Tieši tādēļ svarīgi ir izvēlēties piemērotāko ķiveri, kura atbilst arī motocikla tipam. Pēc Timrota domām ķivere ir vissvarīgākais motociklista ekipējums, jo, piemēram, ar norautu roku vai kāju varat turpināt nest kādu labumu sabiedrībai, bet ar smagu galvas traumu tas nebūs iespējams.
 
Raidījuma vadītājs neiesaka pirkt ķiveri ar tonēto vai spoguļa stiklu, jo tas būtiski var traucēt braukt diennakts tumšajā laikā. Ja tomēr izvēlies tādu ķiveri, tad tikai, ja tai komplektā nāk arī pilnīgi caurspīdīgs stikls. Tāpat kritiski jāizvērtē internetā piedāvātās ķiveres, jo tur pirms iegādes nav iespējams tās piemērīt. Vairāk skaties raidījuma sižetā.

Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru