Lūk, cik skaists var būt basketbols

Komentēt

Labākie momenti no labākajiem metējiem pasaulē.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ņujorkā notika gadskārtējā NBA Visu Zvaigžņu spēle. Mačā ar 163:158 uzvarēja Rietumu konferences izlase, tomēr kā jau tas ierasts, skaistas epizodes, nevis rezultāts, ir šīs spēles galvenā sastāvdaļa. MVP jeb vērtīgākā spēlētāja balvu ieguva Oklahomsitijas "Thunder" saspēles vadītājs Rasels Vestbruks, kura labāko momentu apkopojumā izcilu epizožu netrūka.

Kaut gan parasti Zvaigžņu spēlēs aizsardzībā neviens īpaši necenšas, vismaz spēles sākums bija spraigs - iemetienā sacentās spāņu brāļi Pau un Marks Gazoli, un skaidrs, ka zaudēt negribēja neviens!

Spēlē netrūka arī sarežģītu takstisko nianšu, kuras Rietumu treneris Stīvs Kers tomēr spēja paskaidrot saviem padotajiem.

Par īpašu momentu parūpējās arī vācietis Dirks Novickis - jau sen neviens nav bijis tik lepns pēc sava slam dunk!

Lai vai cik lieliski nebūtu bijuši Visu Zvaigžņu spēles labākie momenti, īstās cīņas notika sestdien. Par galveno vakara varonii kļuva Minesotas "Timbervolwes" aizsargs Zeks Lavīns, kurš 19 gadu vecumā kļuva par visu laiku otro jaunāko slam dunk konkursa uzvarētāju.

Jaunietis izcēlās ar fantastisku sniegumu, ko daudzi jau paspējuši salīdzināt ar leģendārā Vinsa Kārtera iespēto 2000. gadā, kas tiek uzskatīts par visu laiku labāko danku konkursa veikumu.

Visbeidzot, noteikti jāizceļ arī Goldensteitas "Warriors" līderis Stefans Karijs, kurš triumfēja trīspunktu metienu konkursā, apliecinot, ka tiešām ir labākais metējs līgā. Finālā viņš guva 27 no 34 punktiem, kas ir visu laiku labākais rezultāts, kā arī iemeta 13 bumbas pēc kārtas - tas ir otrais labākais sniegums vēsturē.


Vērts izlasīt
Komentāri


Šim rakstam vēl nav komentāru